EN
PL
Art


Finał Drużynowych Mistrzostw Polski 2014, który odbędzie się na szklanym korcie ustawionym na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską, zostanie połączony z:


-Konkursem fotograficznym pod hasłem "Squash&Art"!
I Etap
Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 23.06.2014 (do godziny 24.00) na adres: marek@squash4you.pl. Zdjęcia muszą być przesłane w formacie jpg a ich wielkość nie może przekraczać 1mb. Uczestnik ma prawo nadesłać do 3 Prac Konkursowych.

24.06 Publikacja najlepszych 5 prac zdaniem jury (organizatorzy oraz sponsorzy główni).

II Etap

Wybór 2 najlepszych prac przez jury (organizatorzy, sponsorzy główni, sponsorzy, patroni) oraz 2 najlepszych prac „publiczności” poprzez ilość polubień na FB.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dnia 28.06.2014 około godziny 14.00. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom na ceremonii finałowej na szklanym korcie przed Galerią Krakowską około godziny 24.30.

Nagrody:
Dla zwycięzców (wg jury i wg publiczności) nagrody zapewni firma Karcher Center Profi w postaci WV 50 Window Washer Karcher (o wartości 255zł sztuka). Zwycięzca otrzyma również zestaw gadżetów związanych z imprezą Squash&Art Festival 2014.

Dla osób, które zajmą 2 miejsca torby sportowe zapewnia marka ProKennex + gadżet turniejowe.

Pełny regulamin dostępny TUTAJ


-Konkursem dla najlepszego Fana - partner imprezy Squash&Art Festival 2014 - przekaże dla najbardziej wyróżniającego się fana imprezy (strój, zaangażowanie, itp.) dodatkowe nagrody!

-Lekcjami squasha pod hasłem: "Squash to sport dla Ciebie" - zajęcia wprowadzające, mające na celu zapoznanie z zasadami gry oraz nauka podstawowych uderzeń. Lekcje odbywać będą się w dniach 27-28.06.2014 w godzinach 12.00-18.30.

-Wieczorem muzycznym w klubie "Stalowe Magnolie" (ul. Św. Jana 15), start od godziny 24.00. Link do wydarzenia na profilu FB TUTAJ.

Plakat promocyjny TUTAJ

-Występami tanecznymi na szklanym korcie:

Szkoła Tańca Impression:
to połączenie tradycji baletu klasycznego z nowoczesnością teraz modnego street dance. Chcemy aby każdy uczeń znalazł u nas styl w którym, czuje się najlepiej i mógł spełnić taneczne marzenie.

klub Podwawelski:
zaprezentuje pokazy taneczno-akrobatyczne w wykonaniu par. Wystąpią Mistrzowie Polski w kategorii młodzików, juniorów i seniorów, medaliści Pucharu Świata w rock'n'rollu akrobatycznym. Dynamiczny i ekspresyjny rock'n'roll w połączeniu z widowiskową akrobatyką stworzy wyjątkowy spektakl dla wszystkich odbiorców.

Cheerleaders Kraków:

Grupa Teen Dancers
Grupa dziewcząt w wieku 13-16 lat specjalizująca się w kategorii cheer dance oraz group stunt all girls. Do największych tegorocznych sukcesów należy zaliczyć: II miejsce w kategorii Cheer Dance podczas Grand Prix Polski w Garwolinie oraz III miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii Group Stunt All Girls.

Grupa Chilli
Grupa dziewcząt w wieku powyżej 16 roku życia. Specjalizująca sie w  tańcu sportowym (cheerleaders) w kategorii Cheer Dance oraz Group Stunt All Girls. Jest grupą turniejową mającą na swym koncie wiele sukcesów między innymi Mistrzostwo Polski Cheerleaders w kategorii Group Stunt All Girls w 2014 roku oraz udział w Mistrzostwach Europy 2013 w Rimini we Włoszech.

-After party
kończące event w krakowskim klubie Shine (ul. Starowiślna 16), start od godziny 1.00.

Zachęcamy do śledzenia naszej www oraz profilu na portalu facebook:

oficjalny funpage imprezy - Squash&ART Festival

sponsorzy/partnerzy klubu