EN
PL
aktualności

Wakacyjna Liga Squasha!

W lipcu i sierpniu zapraszamy do wzięcia udział w specjalnej edycji ligi klubowej. System grupowy, promocyjne pakiet na korty w ramach ligi, możliwe awanse i spadki oraz atrakcyjne nagrody!W lipcu 2020 chęć udziału w nowych rozgrywkach zgłosiło aż 26 uczestników! Z racji na to, postanowiliśmy utworzyć grupy 5 osobowe oraz jedną 6 osobową

STRONA LIGI TUTAJ

Przypisanie do grup/waga zostały przez nas ustalone na podstawie wyniku w turnieju eliminacyjnym i/lub rankingu w lidze klubowej oraz po konsultacji z trenerami S4Y️.

Każdy zawodnik w każdej grupie posiada swoją wagę (wartość punktową), dzięki czemu za mecz można otrzymać punkty nawet w przypadku przegranej!

Po zakończonym miesiącu kalendarzowym pierwszy awansuje (poza najlepszą grupą), ostatni spada (poza ostatnią grupą) niżej.

Gramy best of 5, obowiązkowy mecz w obrębie miesiąca z każdym z grupy (można zagrać więcej meczów, liczy się pierwszy wynik z danym zawodnikiem w ciągu mc). W przypadku braku możliwości rozegrania meczu zostanie wpisany walkower.

Udział bezpłatny, opłata za kort w dniu meczu, zawodnicy sami umawiają się na pojedynek.

Oferta specjalna:
Pakiet: 79zł/os/mc (możliwość gry w każdy pt i sb w danym mc w dowolnych godzinach, maks. przez 2h pod rząd 1x dziennie)
Pakiet z kartą partnerską: 35zł/os/mc (zasady jw)

Rozgrywki: lipiec + sierpień

Nagrody:
dla najlepszej 3 w turnieju eliminacyjnym
dla najlepszych w swoich grupach po każdym miesiącu
dla najlepszego zawodnika wakacyjnej ligi
dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca

Do ligi można ponownie dołączyć od sierpnia (zapisy drogą mailową przyjmujemy do czw 30.07 do godz. 12.00).

REGULAMIN LIGI TUTAJ

W przypadkach nieopisanych decyduje organizator: liga@squash4you.pl


powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu