01.02.2014 Hotel Bania Thermal&Ski Squash4You Open PFS B+ Zakończony!

W sobotę 1 lutego, w klubie Północ odbył się turniej Hotel Bania Thermal&Ski PFS B+ w ramach 4 urodzin Squash4You. W zawodach udział wzięło prawie 60 zawodników (kategoria: Open, Kobiet, BU13) – dzięki za super frekwencję!

Wśród najmłodszych – BU13, najlepszy okazał się reprezentujący barwy Squash4you Kuba Pytlowany, który zawody zakończył bez straty seta! W decydującym o zwycięstwie meczu pokonał swojego imiennika Jakuba Niedbałę 3:0 (w setach do: 0,2,3), który ostatecznie był drugi. Trzecie miejsce wywalczył Adrian Hernik a czwarty był Jaś Mazurkiewicz.

U Pań (aż 16 zgłoszonych zawodniczek!), po raz kolejny triumfuje Retha Jacobs, która w finale pokonała Alę Ślipczyńską 3:0 (w setach do: 8,7,9). Pełen emocji i dramaturgii mecz o trzecie miejsce lepiej wytrzymała Karolina Wszołek pokonując Klaudię Borek 3-2 (w setach do:-8,2,-4,8,10).

W kategorii Open zgodnie z przewidywaniami Michał Reid (Mistrz Polski 2012, reprezentujący barwy Squash4You) rozbił wszystkich swoich rywali w finale ogrywając Maćka Maciantowicza 3:0 (w setach do: 4,14,7) a w całym turnieju nie tracąc nawet seta. W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się ze sobą gracze reprezentujący III team Squash4You Filip Mazurkiewicz oraz Nikos Karampotis. Tym razem, młodszy i lepiej przygotowany fizycznie Filip pokonał Nikosa 3:1 (w setach do: 7,-10,6,9). Piąte miejsce dla Bartka Gila (również Squash4You) a szósty był Jakub Wirowski.

Sponsorem turnieju był Hotel Bania Thermal&Ski, który ufundował nagrody dla zwycięzców –vouchery na pobyt wraz z wyżywieniem oraz wejściem do term dla najlepszych oraz kupony zniżkowe. Wśród osób, które wypełniły ankiety został rozlosowany dodatkowy pobyt, którego szczęśliwym posiadaczem stał się Bartek Wojtala.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysoką frekwencję i świetną atmosferę podczas całego turnieju. Zapraszamy na zbliżające się imprezy w naszych klubach:

08.02.2014, 4 urodziny Squash4You, w ramach których m.in.: kluczowa kolejka PLS, impreza urodzinowa oraz inne atrakcje! Szczegóły TUTAJ