EN
PL
aktualności

04.10.2014 CLIC HOUSE Squash4You Open PFS B+ Zakończony!

W pierwszy weekend października w klubie Północ odbył się turniej Clic House Squash4You Open PFS B+. Zawody zostały rozegrane w 2 kategoriach: Open oraz BU17.

Wśród juniorów (BU17) triumfuje pochodzący z Zakopanego – Max Wielgus, który wygrał wszystkie swoje mecze tracąc jedynie seta. O kolejnych miejscach (wszyscy wygrali po jednym meczu między sobą) decydował stosunek zdobytych do straconych setów. Ostatecznie drugie miejsce dla Piotrka Forteckiego, trzecie dla Kuby Pytlowanego a czwarty był Wiktor Kralka.

W turnieju Open pewna wygrana Juliana Kischela, który w całym turnieju nie oddał nawet seta, a w finale pokonał Filipa Mazurkiewicza 3:0 (w setach do: 1,1,2). Trzecie miejsce, dość niespodziewanie dla Dominika Suchockiego, który pokonał wyżej notowanego Staszka Ruska 3:0 (w setach do: 7,13,5). Piąte miejsce dla Radka Taracha a szósty był Stefan Brzeziński.

Sponsorem turnieju była firma Clic House zajmująca się budownictwem domów jednorodzinnych, energooszczędnych i niskoenergetycznych, która ufundowała nagrody dla zwycięzców – odzież marki Under Armour z nadrukami sponsora oraz bon wylosowany wśród wszystkich zawodników turnieju o wartości 500zł na zakup odzieży w salonie Di Trevi Fasion.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie!