05.09.2015 Asics Squash4You Open PFS kat. B+

W sobotę w klubie Północ odbył się pierwszy w nowym sezonie ogólnopolski turniej squashowy zaliczany do rankingu PFS. Zawody zostały rozegrane w kategorii OU11 oraz OU13.

Wśród najmłodszych triumfował Leon Krysiak, który wygrał swoje wszystkie mecze bez straty seta! Drugie miejsce dla jego brata Karola, trzeci był Jaś Mazurkiewicz a czwarta Jagoda Góra.

W kategorii OU13 również triumfuje Leon Krysiak ale finał z Kajetanem Lipskim był niezwykle wyrównany i zakończył się nieznacznym zwycięstwem tego pierwszego 3-2 (w setach do:7,-4,11,-7,8). Trzecie miejsce dla Mikołaja Moncznika, który dość gładko pokonał Macieja Brzozowskiego 3:0 (w setach do:2,3,3).

Dziękujemy za udział w turnieju wszystkim juniorom i zapraszamy na kolejny turniej B+ już za niecały miesiąc czyli 10.10.2015.

WYNIKI TUTAJ

Sponsor: ASICS
przoduje na światowym rynku sportów wyczynowych, jako bezdyskusyjnie czołowa marka obuwia do biegania przeznaczonego zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów tego sportu. Jako trzecia marka na świecie pod względem sprzedaży obuwia sportowego, ASICS specjalizuje się w produkcji wysoce zaawansowanego technologicznie obuwia do biegania, walkingu, tenisa czy sportów halowych.