EN
PL
aktualności

10-11.05.2014 AA Drink Squash4You Open PFS B+ Zakończony!

W sobotę w klubie Północ został rozegrany turniej AA Drink Squash4You Open PFS B+ w kategorii Open oraz Damskiej. Do rywalizacji łącznie stanęło prawie 60 zawodników i zawodniczek.

Wśród Pań powrót na „fotel lidera” Rethy Jacobs, która po długim i pasjonującym pojedynku z Alicją Ślipczyńską wygrywa 3-2 (w etach do:7,-8,-9,10,7). Warto dodać, że po trzech setach to Ala prowadziła 2-1 i była bliska triumfu lecz czwartego seta przegrywa minimalnie 10-12, a piątego do 7 i ostatecznie zajmuje drugie miejsce. W meczu o brąz Karolina Wszołek okazuje się lepsza od zawodniczki teamu Squash4You Sylwii Ziomek wygrywając dość gładko 3-0 (w setach do:8,4,6).

W turnieju Open również zgodnie z przewidywaniami. W finale spotkali się rozstawiony z jedynką (nr. 11 PFS) Marcina Kozik i nr. 25 PFS – Adrian Marszał. Po raz kolejny byliśmy świadkami wyższości rutyny i doświadczenia nad młodością, wyniki 3:0 (w setach do:8,9,1) dla Marcina mówi sam za siebie. Wysokie trzecie miejsce zajmuje reprezentujący barwy Squash4You Filip Mazurkiewicz, który w małym finale pokonuje świetnie dysponowanego tego dnia Łukasza Juzwe. Warto zauważyć, że obaj Panowie byli rozstawienie w turnieju z odpowiednio 6 oraz 13 co nie wróżyło im walki o brązowy medal. Piąte miejsce dla Tomka Bolechały, który po blisko 40-minowtym meczu ograł reprezentującego Squash4You Sebastiana Wodę 2:1 (w setach do:9,-5,3).

Sponsorem turnieju była marka AA Drink - producent napojów izotonicznych dla sportowców oraz osób aktywnych, która ufundowała nagrody dla zwycięzców – odzież, torby, ręczniki oraz akcesoria sportowe. Vouchery na gry w kręgle oraz bilard dla najlepszych zawodników z Krakowa zapewnił Pink Bowling & Club Kraków.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne turnieje w naszych klubach!