13.02.2015 Turniej Klubowy kat. C w klubie Centrum!

W piątek trzynastego w klubie Centrum odbył się turniej klubowy kat. C. Mimo nagród o wartości 600zł do rywalizacji stanęło tylko 8 zawodników. Nie mniej jednak, wszyscy z ochotą rozgrywali swoje mecze i walczyli o jak najwyższe miejsce!

Turniej podzielony był na fazę grupową (2 grupy po 4 zawodników) i kolejno pucharową. Najlepszym (bez straty seta w turnieju!) okazał się Janek Braun, który w finale pokonał turniejową dwójkę - Piotrka Baranowskiego 3-0 (w setach do:11,9,8). Trzecie miejsce wywalczył Wojtek Duraj, który okazał się lepszy od Krzyśka Marcjana wygrywając również 3-0 (w setach do:8,4,8).

Najlepsza trójka otrzymała następujące nagrody:

Imc, 60min masaż całego ciała + voucher na kręgle + voucher do S4Y, łączna wartość: 260zł
IImc, 60min masaż całego ciała + voucher na kręgle, łączna wartość: 210zł
IIImc, voucher na kręgle + voucher do S4Y, łączna wartość: 130zł

WYNIKI TUTAJ

Już 28.02 zapraszamy na kolejny turniej, tym razem kategorii B+ w klubie Północ, szczegóły TUTAJ