15.11.2013 Mantis Klubowy Turniej PFS kat. C Zakończony!

W piątek w klubie Centrum (ul. Księcia Józefa 54a) odbył się kolejny turniej klubowy PFS kat. C! W zawodach udział wzięło 32 graczy, którzy od godziny 18.00 rywalizowali o zwycięstwo oraz cenne punkty rankingowe.

Zwyciężył Maciek Żuchowicz (rozstawiony z nr. 3) pokonując w bardzo wyrównanym meczu finałowym Michała Zasowskiego 3:1(w setach do:-8,7,10,10). Decydujący pojedynek rozpoczął się mocno po północy a mimo to zobaczyliśmy kawał dobrego squash – brawo chłopaki:). W meczu o trzecie miejsce Damian Klęsk (w całym turnieju przegrał tylko z Żuchowiczem) okazał się lepszy od Jakuba Cichockiego wygrywając 3:0 (w setach do:8,6,3).

Warto dodać, że rozstawiony z jedynką - Krzysiek Podobiński, niespodziewanie już w ćwierćfinale musiał uznać wyższość lepiej dysponowanego tego dnia Damiana Klęska przegrywając 2-3.

Sponsorami nagród byli:
restauracja Rancho TEXAS (bilety na koncert Jerry's Fingers), AROMA gabinet masażu i fizjoterapii (vouchery na masaże) oraz marka Mantis (akcesoria do squsha).

Serdeczne dzięki dla wszystkich zawodników za rywalizację do późnych godzin wieczornych.