15.11.2014 Szymoszkowa Squash4You Open PFS B+ Zakończony!

W trzecią sobotę listopada odbył się turniej Szymoszkowa Squash4You Open połączony z urodzinami Kasi Raci. W zawodach udział wzięło ponad 100 zawodników (kategorie: Open, Kobiety, OU11, OU13 i OU 17) – co jest tegorocznym rekordem frekwencji!

Wśród najmłodszych – OU11, triumfuje Leon Krysiak, który w decydującym meczu ograł Aleksa Kozika 3:0 (w setach do: 2,2,5). Trzecie miejsce wywalczył brat Leona – Karol  a czwarta była Joasia Breczko.

W kategorii OU13 bezkonkurencyjny okazał się Kuba Pytlowany wygrywając swoje wszystkie mecze bez straty seta. Drugie miejsce wywalczył Kuba Gogol, a trzeci był Kajetan Lipski.

W rozgrywkach OU17 tym razem wygrywa pochodzący z Zakopanego Max Wielgus, który w finale pokonał 3:0 (w setach do: 9,5,5) Bartka Rewilaka. Trzecie miejsce, po morderczym pojedynku wywalczył Kuba Pytlowany pokonując Mikołaja Giemzę 3:2.

Warto dodać, w każdej z wymienionych kategorii na podium stawało minimum dwóch zawodników reprezentujących barwy Squash4You Junior Team!

U Pań bez niespodzianek – zgodnie z przewidywaniami triumfuje VII-krotna Mistrzyni Polski i zawodniczka Squash4You Dominika Witkowska. Dominika w turnieju nie traci nawet seta a w finale pokonuje Rethę Jacobs 3:0 (w setach do: 3,1,1). Trzecie miejsce wywalczyła Ala Ślipczyńska a czwarta była kolejna zawodniczka damskiego teamu Squash4You – Sylwia Ziomek.

W kategorii Open pierwsze cztery miejsca dla zawodników i instruktorów Squash4You! W finale Matt Kotra ogrywa brata Michała 3:0 (w setach do: 14,4,7). Pojedynek czołowych zawodników Squash4You Team I zgromadził sporą publikę na trybunach, a kilka zagrań doczekało się gromkich braw. Trecie miejsce dla Grzegorza Kalety a czwarty był Staszek Rusek.

Sponsorem turnieju była stacja narciarska/kąpielisko geotermalne Szymoszkowa, która ufundowała nagrody dla zwycięzców – skipasy narciarskie całodniowe/ranne/popołudniowe oraz vouchery rabatowe.

Dodatkowe nagrody zapewniła solenizantka – Kasia Racia oraz partnerzy: Sante i Oshee.

Raz jeszcze wielkie wszystkim uczestnikom za wysoką frekwencję i świetną atmosferę podczas całego turnieju. Zapraszamy na zbliżające się zawody w naszych klubach:

12-13.12.2014, klub Północ (ul. Nad Strugą 7), Skoda-Porsche Kraków Bronowice Squash4You Open PFS kat. B+