15.12.2012 Świąteczny Amatorski Turniej Klubowy! - ZAKOŃCZONY

W sobotę 15.12.2012 odbył się Świąteczny amatorski turniej klubowy w Squash4You Centrum, w którym tym razem udział wzięło 13 zawodników. Mecze rozgrywane były wg zasady Best of 3 a finał Best of 5.

Zwycięzcą okazał się Marcin Kalina, który w emocjonującym finale pokonał 3-1 Jarka Hebdę (w setach do:-8,11,8,8). W drodze do finału Marcin pokonał Maćka Hawrylaka oraz Mikołaja Haicha (w obu przypadkach 2-0). Z kolei Jarek w ćwierćfinale ograł Maćka Eliasiewicza (2-1) a w półfinale Kordiana Zawadzkiego (2-1).

Trzecie miejsce wywalczył Kordian Zawadzki, który w pierwszym secie meczu o brąz, łatwo (do 2) ograł Mikołaja Haicha, by kolejnego przegrać do 7. W trzecim decydującym secie, minimalnie lepszy okazał się Zawadzki wygrywając do 10.

Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz akcesoria ufundowane przez sponsora – firmę Mantis (owijki, naciągi, voucher na zakup rakiety bądź torby).