17.01.2014 turniej klubowy kat. C w klubie Centrum Zakończony!

W piątek w klubie Centrum (ul. Księcia Józefa 54a) odbył się pierwszy w nowym roku turniej klubowy PFS kategorii C.

Tym razem na starcie stanęło 22 zawodników, którzy przez ponad 5,5h toczyli zaciętą walkę o jak najwyższe miejsce. Najlepszym okazał się rozstawiony z szóstką Damian Klęsk, który w finale pokonał Janka Brauna (turniejowa dziewiątka) 3:0 (w setach do: 6,6,8). Warto dodać, że obaj panowie to najlepsza dwójka wg aktualnego rankingu AA Drink-Harrow klubowej ligi Squash4You. Trzecie miejsce wywalczył rozstawiony z dwójką – Kordian Zawadzki pokonując w meczu o brązowy medal Maćka Żuchowicza.

Zwycięzca prócz pamiątkowego dyplomu otrzymał voucher o wartości 100zł do wykorzystania w restauracji Pomodorino (ul. Królowej Jadwigi 250) oraz butelkę szampana. Zawodnicy z miejsce 2 i 3 otrzymali odpowiednio koszulkę techniczną oraz akcesoria squashowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom piątkowego turnieju i zapraszamy w dniach 1-9.02.2014 na 4 urodziny Squash4You w ramach których m.in.:

1.02.2014, Terma Białka Squash4You Open PFS B+, szczegóły TUTAJ
7-9.02.2014, Camp squashowy z Eddiem Charltonem (notowany na 55 miejscu na świecie), szczegóły TUTAJ