20.10.2012 Amatorski Turniej Klubowy w ramach Światowego Dnia Squasha - Zakończony!

W sobotę 20.10.2012 odbył się kolejny amatorski turniej klubowy. Tym razem w rozgrywkach udział wzięło 16 zawodników.

W finałowym pojedynku zobaczyliśmy najwyżej rozstawionych – Michała Zasowskiego oraz Michała Kubica. W czterech setach lepszy okazał się Zasowski wygrywając do: 9,4,-5,9. Kubic podczas wrześniowej edycji był trzeci – jak widać treningi przyniosły zamierzony efekt!

Niezwykle zacięte, pięciosetowe mecze ćwierćfinałowe stoczyli: Paweł Bała z Darkiem Oszczędłowskim oraz Marcin Skiba z Damianem Klęskiem. Zwycięstwo odpowiednio dla Pawła (w setach do: 10,9,-10,-3,9) oraz Marcina (w setach do: -6,9,7,-4,9) doprowadziło ich do pojedynku o brąz. W meczu o trzecie miejsce również oglądaliśmy zażartą walkę o każdą piłkę, a wynik 3-2 dla Bały (w setach do:9,-11,5,-3,7) pokazał, że obaj panowie posiadają podobne umiejętności oraz dobra kondycję.

Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz akcesoria ufundowane przez sponsora – firmę Mantis (owijki, naciągi, voucher na zakup rakiety bądź torby).

Po turnieju został rozegrany mecz w ramach Światowego Dnia Squasha. Zebrało się aż 20 graczy,  którzy podzieleni na 2 drużyny (TEAM SQUASH vs TEAM 2020) rywalizowali w jednosetowych meczach, każdy do 20 punktów. Ostateczny wyniki: TEAM SQUASH 3 : 7 TEAM 2020. Rezultat został doliczony do globalnego wyniku "Największego Meczu Świata" – dziękujemy!