23.06.2012 PRINCE SQUASH4YOU Open ZAKOŃCZONY!

W dniu 23.06.2012 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) PRINCE SQUASH4YOU OPEN 2012. W zawodach udział wzięło łącznie 44 graczy, którzy rozegrali turniej w trzech kategoriach: open oraz juniorski – U13 i U17.

W turnieju juniorskim, w kategorii U13 triumfował Kuba Wróblewski, który wygrał swoje wszystkie mecze, a jedynego seta stracił w pojedynku z Kubą Pytlowanym (trenującym na co dzień w Squash4you). Pytlowany ostatecznie zajął drugie miejsce (przegrywając jedynie z Wróblewskim). Trzecie miejsce dla Mateusza Skorobola a czwarte dla Juli Patałąg. W kategorii U17 triumfował Piotr Fortecki, który nie dał szans swoim rywalom i bez straty seta zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Drugie miejsce dla Kamila Lewsnowskiego, który przegrał tylko z Piotrkiem. Trzecie miejsce zajął Dawid Pudlarz. Wszystkim juniorom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane w Squash4you.

W  turnieju Open triumfował rozstawiony z dwójką Sebastian Woda. W finale pokonał (w czterech setach do: 6,5,-8,6) Roberta Olejniczaka (rozstawiony z numerem 6), który z koleji już w ćwierćfinale pokonał rozstawionego z jedynką Marka Bellingera (w czterach bardzo wyrównanych setach do: 9,-9,9,5). Trzecie miejsce dla Grzegorza Sikory a czwarte przypadło (rozstawionemu z numerem 9) Michałowi Kasperkowi. Miejsce piąte dla wspomnianego Bellingera a szóste wywalczył zawodnik McWil Harrow Squash4you – Dominki Suchocki.

Sponsorem turnieju była marka PRINCE, która ufundowała upominki do pakietów startowych oraz nagrody dla zwycięzców (rakiety, torbę oraz akcesoria).

Organizatorzy zapewnili uczestnikom lunch zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na zbliżający się Finał Drużynowych Mistrzostw Polski: SEBO Squash&Art Festival 5-7 lipiec 2012. Więcej informacji TUTAJ.