24.03 Charytatywny turniej dla par oraz Mistrzostwa Dziennikarzy - zakończone!

W sobotę 24.03, w ramach 2 urodzin Squash4you odbył się charytatywny turniej dla par oraz Mistrzostwa Krakowa Dziennikarzy.

W turnieju charytatywnym udział wzięło 7 par. Głównym celem eventu, było zebranie środków na działania charytatywne stowarzyszenia: Klub Sportowy SQUASH4YOU. Środki zostaną przekazane na zorganizowanie zajęć dla dzieci z Domu Dziecka nr 7 w Krakowie, a dla najzdolniejszych zostaną ufundowane stypendia sportowe squash4kids.

Ostatecznie udało się zebrać 1000zł – dziękujemy!

W rozgrywkach bezkonkurencyjny okazał się zespół NO NAME (Agnieszka Sowa i Maciek Maciantowicz), który wygrał swoje wszystkie mecze! Zacięty bój o drugą lokatę toczyły aż trzy drużyny BLACK&WHITE (Ela i Karol Szponder), COJAPACZE (Justyna Płachta i Gabriel Kalicki) oraz KOT LET (Karolina Zych i Mateusz Kotra), które wygrały po 4 mecze. Dzięki lepszemu bilansowi punktów srebro dla Justyny i Gabriela a brąz dla Eli i Karola.

W turnieju dziennikarzy zwyciężył Grzegorz Dukielski (RMF FM) który w finałowym pojedynku pokonał po emocjonującym, pięcio-setowym meczu Andrzej Klembę (Gazeta Wyborcza). Co ciekawe w czwartym secie (przy stanie 2-1 w setach dla Andrzeja) Klemba prowadził już 9-7, by ostatecznie przegrać 9-11. Piąty set, to dominacja Grzegorza i wygrana 11-2. Trzecie miejsce dla Pawła Mleczko (RMF FM), który pokonał w meczu o brązowy medal Jerzego Lewińskiego (Gazeta Wyborcza).

W turnieju udział wzięło 8 Dziennikarzy z RMF FM, RMF MAXXX, Radia Kraków, Gazety Wyborczej i Impulsu.