25.08.2012 SŁONECZNY GRÓDEK SQUASH4YOU Open ZAKOŃCZONY!

W dniu 25.06.2012 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) SŁONECZNY GRÓDEK SQUASH4YOU OPEN 2012. W zawodach udział wzięło łącznie 17 graczy, którzy rozegrali turniej w kategorii open.

Triumfował rozstawiony z jedynką (zawodnik McWIL-EDMAR SQUASH4YOU TEAM) Krzysiek Pietras, który w finałowym pojedynku pokonał turniejową dwójkę – Tomka Bolechałę 3-1 (w setach do:-12,5,12,6). Mecz finałowy to dobra gra Tomka ale tylko w pierwszym (wygranym) i trzecim (przegranym do 10) secie, co nie wystarczyło na lepiej dysponowanego w tym dniu Krzyśka.

Niezwykle zacięty bój o finał Bolechała stoczył z Bartkiem Gilem. W piątym secie przy stanie 8-3 dla Tomka, Bartek zaczął grać pewniej i dużo bardziej konsekwentnie dzięki czemu zdołał wyjść na prowadzenie 9-8. Ostatecznie, dzięki większemu spokojowi i doświadczeniu Bolechała rozstrzygnął tę partię na swoją korzyść 12-10 i cały mecz wygrał 3-2 (w setach do:-7,6,4,-9,10). Trzecie miejsce ostatecznie przypadło Bartkowi, który pokonał w czterech setach Kubę Żukrowskiego (do:-6,9,6,5). W meczu o piąte miejsce Dawid Kapral wygrał nieznacznie z najmłodszym uczestnikiem turnieju (rozstawiony z numerem 14) Staszkiem Ruskiem 3-1 (w setach do:10,5,-10,9).

Sponsorem turnieju była spółka GND realizująca inwestycję „SŁONECZNY GRÓDEK – całoroczne domki nad jeziorem rożnowskim”, która ufundowała upominki do pakietów startowych oraz nagrody dla zwycięzców (odzież sportowa i akcesoria marki Harrow oraz alkohole).

Organizatorzy zapewnili uczestnikom lunch zaserwowany przez firmę pychotki.pl.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne turniej odbywające się w naszym klubie: