EN
PL
aktualności

26-27.04.2014 Clic House Squash4You Open PFS B+ zakończony!

W ostatni weekend kwietnia w klubie Północ odbył się turniej Clic House Squash4You Open PFS B+. Na starcie stanęło blisko 90 zawodników którzy rywalizowali aż w 6 kategoriach: Open, Damskiej, BU11, BU13, BU15, BU17.

W rozgrywkach juniorskich (BU11 i BU13) triumfuje Mikołaj Moncznik pokonując dwukrotnie w finale każdej z powyższych kategorii Mikołaja Wiecheckiego. Wśród starszych chłopców (BU15 i BU17) podobna sytuacja – Max Wielgus dwa razy ogrywa Piotrka Forteckiego.

W turnieju kobiet, w końcu została przełamana seria zwycięstw Rethy Jacobs, która wygrała poprzednie 3 turnieje. Pogromczynią Rethy okazała się Karolina Wszołek wygrywając w finale 3:1 (w setach do: 6,9,-7,3). Trzecie miejsce wywalczyła zawodniczka i instruktorka Squash4You – Sylwia Ziomek.

Masa niespodzianek w turnieju Open! Triumfuje rozstawiony z trzynastką Michał Świąder, który w finale pokonuje Jakuba Zajączkowskiego 3:1 (w setach do:-8,8,4,7). Obaj panowie w drodze do finału pokonują murowanych faworytów. Michał w ćwierćfinale ogrywa turniejową trójkę – Marcina Grabowskiego a w półfinale turniejową dwójkę – Krzyśka Pietrasa. Z kolei Kuba ogrywa odpowiednio Maćka Maciantowicza (rozstawiony z jedynką) i Grześka Kaletę (rozstawiony z siódemką).

Sponsorem turnieju była firma Clic House zajmująca się budownictwem domów jednorodzinnych, energooszczędnych i niskoenergetycznych, która ufundowała nagrody dla zwycięzców – odzież marki Under Armour z nadrukami sponsora oraz bon wylosowany wśród wszystkich zawodników turnieju o wartości 500zł na zakup odzieży w salonie Di Trevi Fashion.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną frekwencję i doskonałą atmosferę podczas całego turnieju.