28.03.2015 DUNLOP Squash4you Open 2015 PFS Kat. B+!

W ostatni marcowy weekend, w klubie Squash4You Północ został rozegrany turniej Dunlop Squash4You Open. Rozegrane zostały trzy kategorie: open, damska oraz juniorska OU19.

W kategorii damskiej udział wzięło pięć zawodniczek. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Czekaj, która nie oddała w całym turnieju żadnego seta i pokonała w finale Olę Zasępę. Trzecia była Klaudia Radwańska.

W kategorii juniorskiej OU19 również mieliśmy pięciu zawodników - finałowy mecz rozegrali najmłodsi juniorzy - Kuba Pytlowany i Mikołaj Giemza. Lepszy w sobotę okazał się Mikołaj wygrywając z Kubą 3:2. Za nimi, na miejscu trzecim uplasował się Bartek Rewilak.

W kategorii OPEN emocji nie brakowało! W finale mogliśmy oglądać mecz naszych dwóch instruktorów klubowych - Dominika Suchockiego i Sebastiana "Śmietanę" Śmietańskiego. Po wyczerpującym, prawie godzinnym meczu Śmietanie udało się ograć Dominika w ostatnim secie i tym samym wygrać dzisiejszy turniej. Na trzecim miejscu uplasował się Krzysiek Bąk po zwycięstwie z Maćkiem Żuchowiczem.

Nagrody zapewnił sponsor turnieju: dystrybutor marki Dunlop - FOREHAND.PL.