30.08.2013 Mantis Turniej Klubowy PFS kat. C+ Zakończony!

W piątek 30.08.2013 w klubie Północ zostały rozegrany ostatni  wakacyjny turniej klubowy  PFS kat. C+ w kategorii Open!

Według aktualnego rankingu PFS najwyżej rozstawionymi zawodnikami w piątkowym turnieju byli odpowiednio Paweł Winiarczyk oraz Bartek Dziewolski i co ciekawe ich pojedynek zobaczyliśmy w meczu o… brązowy medal (wygrana Bartka po zaciętym meczu 3-2). Tego dnia (dokładnie jak nieco ponad miesiąc temu – 26.07.2013, również na turnieju C+ w klubie Północ) najlepszy okazał się Krzysiek Podobiński. Krzysiek w finale pokonał turniejową trójkę Michała Kubica 3-0 (w setach do:7,8,8). Piąte miejsce wywalczył prowadzący piątkowe zawody Kordian Zawadzki.

Warto dodać, że w turnieju udział wzięli również juniorzy (Pytlowany, Kralka, Brandys), którzy walczyli z całych sił ze starszymi od siebie zawodnikami. Z wyżej wymienionej trójki, najlepszy wynik (13 miejsce) wywalczył Michał Brandys – gratulujemy!