31.03.2012 DUNLOP SQUASH4YOU OPEN - Zakończony!

W sobotę 31.03.2012 w SQUASH4YOU odbył się ostatni akcent 2 urodzin klubu - turniej (PFS kategoria B+) DUNLOP SQUASH4YOU OPEN 2012 .

W zawodach udział wzięło łącznie, 40 graczy, którzy rozegrali turniej w trzech kategoriach: open, damski i juniorski – U13.

W turnieju juniorskim, w kategorii U13 triumfował Bartek Nosek, który w decydującym o pierwszym miejscu meczu pokonał Piotrka Forteckiego (w setach 3-2). Trzecie miejsce dla Natalii Czekaj (przegrała tylko z Bartkiem i Piotrkiem), czwarte dla Kuby Pytlowanego (trenujący w Squash4you), a piąte dla Kuby Wróblewskiego. Wszystkim juniorom pragniemy podziękować za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach.

W rozgrywkach damskich (dziewczyny grały systemem „każdy z każdym”), triumfowała turniejowa „piątka”, Marta Jeż, która w decydującym o zwycięstwie meczu pokonała reprezentantkę drużyny McWIL- Harrow Squash4you – Justynę Płachtę (w setach 3-2). Warto dodać, że Marta prócz dwóch setów straconych w pojedynku z Justyną, pozostałe rywalki ograła w stosunku 3-0. Trzecie miejsce przypadło Sylwi Borek-Łukasik (rozstawiona z numerem szóstym), która przegrała jedynie z Justyną i Martą.

W turnieju Open triumfował (rozstawiony z nr 2) Łukasz Nitka, który w finale pokonał Wacka Staszkiewicza (rozstawiony z nr 1) w setach 3-1. Finałowy pojedynek był niezwykle wyrównany o czym świadczy stan punktów w każdym secie: 11:9, 5:11, 11:8, 11:8. Nieoczekiwanie, trzecie miejsce zajął Sebastian Woda (rozstawiony z nr 7), który w ćwierćfinale pokonał Stefana Brzezińskiego (w setach 3-0),a mecz o trzecie miejsce wygrał walkowerem (krecz Krzyśka Pietrasa). Dzięki wygranym meczom z wspomnianym Stefanem Brzezińskim i Michałem Kotrą, piąte miejsce przypadło Dominikowi Suchockiemu.

Sponsorem turnieju była firma DUNLOP, która ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne (rakieta, torba, akcesoria) oraz nagrodą wylosowaną wśród wszystkich uczestników turnieju – rakietę DUNLOP M-Fil Ultra 140.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom  lunch, zaserwowany przez restaurację NOVA oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na zbliżające się turnieje w Sqaush4you: