Amatorski Turniej Klubowy Squash4you - 16.02.2013

W sobotę 16.02.2013 obył się kolejny amatorski turniej klubowy w Squash4You Północ. Zobacz wyniki!

WYNIKI TURNIEJU TUTAJ

Zasady ogólne:
Turniej otwarty w którym zagrać może każdy (nie jest potrzebna licencja PFS)!

Formuła:
W każdym meczu stosujemy system "wyrównania szans" pomiędzy zawodnikami - słabsi dostają handicap w postaci otrzymywanych punktów w każdym secie, których ilość zależy od różnicy miejsc zawodników w rankingu PFS (Polskiej Federacji Squasha).

Wszystkie mecze są rozgrywane systemem pucharowym w sobotę 16.02.2013 w Squash4You Północ, start godzina 10.00.

W przypadku przegrania meczu, zapewniamy dalsze gry w turniejach „do tyłu” (każdy gra min. 3 mecze). Gramy systemem PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi) – każdy mecz do 2 wygranych setów. Uwaga – osoby przegrywające mecz, sędziują kolejne mecze na danym korcie.

OPŁATA WPISOWA do turnieju wynosi:

40zł
* Uwaga - zniżki:
- osoby posiadające kartę Multisport - mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej - odliczają od wpłaty 15zł.

Dane do przelewu: Odbiorca: Squash4You s.c.

Numer rachunku: 06 1750 1048 0000 0000 1255 5172 Nazwa banku: Raiffeisen Bank Polska