Amatorski Turniej Klubowy Squash4you ZAKOŃCZONY!

W sobotę 21.07.2012 odbył się kolejny amatorski turniej klubowy. Tym razem w rozgrywkach udział wzięło 18 zawodników, w tym dwie kobiety.

Panie pokazały niezwykłą wolę walki oraz chęć do gry i dzięki temu Joanna Rapanicz zajęła 8 miejsce (musiała dodatkowo przejść forrundę aby zakwalifikować się do turnieju głównego) natomiast trenująca w Squash4You Ela Szponder zajeła wysokie 4 miejsce. W meczu o brąz Ela minimalnie przegrała z Marcinem Kusiakiem 2-3 (w setach do: -5,-9,5,12,7).

Zwycięzcą turnieju okazał się Maciej Hawrylak, który w całych rozgrywkach nie stracił nawet seta, choć kilka pojedynków wygrywał "na przewagi". Maciek w półfinale pokonał wspomnianego Marcina Kusiaka 3-0 (w setach do: 5,12,10) a w meczu finałowym Marcina Skibę 3-0 (w setach do: 8,6,8).

Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz akcesoria ufundowane przez sponsora – firmę Mantis (owijki, naciągi, voucher na zakup rakiety bądź torby).