EN
PL
aktualności

Działamy już ponad miesiąc!

Klub SQUASH4YOU ma za sobą pierwszy miesiąc funkcjonowania!

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy w ciągu tego pierwszego miesiąca nas odwiedzili, a zwłaszcza tym, którzy zostali naszymi klientami!
Mamy nadzieję, że stworzone przez nas miejsce odpowiada Waszym oczekiwaniom. Twórzcie ten klub wspólnie z nami, uczestnicząc w organizowanych przez nas imprezach. Prosimy, abyście dzielili się z nami Waszymi pomysłami jak i również uwagami dotyczącymi klubu.

W ciągu pierwszych tygodni funcjonowania klubu sporo się wydarzyło.

W ramach Krakowskiego Festiwalu Squasha 2010 odbyło się 7 imprez w 7 dni, w tym rozgrywany po raz pierwszy w Polsce zawodowy squash kobiet z udziałem 17 zawodniczek pierwszej 100-tki światowego rankingu. Już wkrótce w dziale "GALERIA" znajdzie się pełna galeria zdjęć oraz kilka filmów z tego festiwalu.

Ponadto od marca ruszyły TRENINGI DRUŻYNY SQUASH4YOU, która ma ambicje wywalczyć komplet medali w tegorocznych Drużynowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych pod nazwą Polska Liga Squasha 2010. I to komplet medali złotych - jeden dla drużyny męskiej a drugi dla damskiej.

Wkrótce ruszają kolejne zaplanowane przez nas programy - od kwietnia startuje KLUBOWA LIGA SQUASHA rozgrywana w dwóch grupach - EKSTRAKLASA oraz I LIGA.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami.

Ruszamy także ze szkoleniem najmłodszych (PROGRAM JUNIORSKI).

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, która wkrótce zostanie rozbudowana o dodatkowe podstrony informująca o tych programach, a także innych organizowanych przez nas imprezach (turnieje lokalne, ogólnopolskie, etc).

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu