18.09.2010 odbył się turniej DUNLOP SQUASH4YOU Open 2010 ! Zobacz wyniki i relację!

18.09.2010r. w krakowskim klubie Squash4You, odbył się ogólnopolski turniej squashowy DUNLOP SQUASH4YOU OPEN 2010 w którym  udział wzięło 36zawodników

Zwycięzcą turnieju został Michał Kasperek, rozstawiony z numerem jeden w turnieju.
Drugie miejsce zajął Sławek Połeć, trzecie natomiast Franciszek Pepliński, który okazał się jedną z największych niespodzianek turnieju, jako że o wejście do niego musiał walczyć w forrundach eliminacyjnych.
Tuż za podium znaleźli się m.in.: Artur Smoleń (m. IV), Piotr Pach (m. V), rozstawiony na 2-giej pozycji Grzegorz Gigoń (m. VI), jeden z najmłodszych uczestników – Michał Kotra (m. VII) oraz Krzysztof Pietras (m. VIII).

W rozgrywkach męskich wzięły udział również dwie Panie: Małgorzata Buksa, która ukończyła turniej na 33. pozycji oraz Aleksandra Wajman z 28 miejscem.

Warto tez wspomnieć o bardzo dobrym wystąpieniu Kuby Wasilewskiego, który był najmłodszym uczestnikiem turnieju a wywalczył on dzielnie 16. miejsce.

Sponsorem turnieju była firma DUNLOP - znany i ceniony producent sprzętu do squasha.
Firma ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników (każdy otrzymał piłkę Dunlop PRO) jak i nagród głównych (czyli torba i okulary ochronne za I m-ce; torba  za II m-ce, oraz plecak za III m-ce) oraz nagrody do wylosowania spośród wszystkich uczestników – okularów ochronnych.

Organizatorzy zapewnili również uczestnikom krzepiący lunch, zaserwowany przez restaurację i bar BAROQUE.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kolejnych zawodach, zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej www.squash4you.pl. Wkrótce będzie można znaleźć tam informacje o planowanych październikowych rozgrywkach.

Zobacz plakat imprezy oraz wyniki turnieju!