EN
PL
aktualności

Klubowe Turnieje SQUASH4YOU - za nami kolejna edycja! Zobacz wyniki i relację z turnieju


28.05.2011 r. odbył się kolejny już turniej z serii turniejów klubowych Squash4You. W tym miesiącu w rozgrywkach wzięło udział 12 zawodników w kategorii Open (w tym dwie Panie). Mecze rozgrywane były systemem „best of 3”. Początkowe rozgrywki toczyły się w 4 grupach, po 3 zawodników w każdej.

Z miejscami pierwszymi z grup wyszli: GR.1 – Robert Watkins, GR.2 – Bartek Wojtala, GR.3 – Marcin Wiski oraz z GR.4 – Mateusz Miśkowiec. Ostatecznie w finale zobaczyć mogliśmy zaciekłą walkę Miśkowca i Watkins’a. Obydwaj do ostatniej piłki walczyli o zwycięstwo w turnieju. Z racji ich wysokiego poziomu gry obydwu zawodników, mecz został rozegrany systemem „best of 5”, dzięki czemu widowisko było jeszcze ciekawsze! Ostatecznie I miejsce, w efektowny sposób, wywalczył gracz z Wielkiej Brytanii – Robert Watkins.

Emocji nie zabrakło również w pozostałych meczach turnieju, gdzie wszyscy zawodnicy walczyli do samego końca. Wyrównana walka odbyła się również w „finale finałów”, czyli walce o 11 miejsce. Rozegrał się on pomiędzy jedynymi uczestniczkami turnieju, tj. Magdą Poliwodą i Gosią Cerlich. Po 3 wyczerpujących i wyrównanych setach, zaszczytne przedostatnie miejsce przypadło Poliwodzie.

Wszystkim gratulujemy waleczności i zapraszamy na kolejne edycje turniejów klubowych Squash4You!


WYNIKI TURNIEJU


ZOBACZ PLAKAT IMPREZY I PRZECZYTAJ ZASADY TURNIEJOWE

Lista zgłoszeń - aktualizacja 27.05.2011 godz. 15.00:
LP NAZWISKO IMIĘ
     
1 BADOWSKI MAREK
2 CERLICH MAŁGORZATA
3 KLEMBA ANDRZEJ
4 KOSIŃSKI ZDZISŁAW
5 MIŚKOWIEC MATEUSZ
6 NOWAK MACIEJ
7 POLIWODA  MAGDALENA
8 RUSEK PIOTR
9 TOKARZ KRZYSZTOF
10 WALAS DARIUSZ
11 WISKI MARCIN
12 WOJTALA BARTŁOMIEJ

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu