Mantis Turniej Klubowy kat. C+ 26.07.2013 zakończony!

W piątek 26.07.2013 w klubie Północ zostały rozegrane dwa turnieje: PFS kat. C+ w kategorii Open oraz Babski turniej klubowy!

W kategorii Open triumfował Krzysiek Podobiński, który w finale pokonał 3:0 (w setach do:7,13,5) rozstawionego z jedynką Bartka Dziewolskiego. Trzecie miejsce wywalczył Piotrek Chocholski, który w meczu o brąz pokonał 3:0 (w setach do:6,7,9) Karola Musiałka. W turnieju wziął również udział obchodzący w piątek swoje jedenaste urodziny, zawodnik juniorskiego teamu Squash4You - Kuba Pytlowany. Kuba dzielnie walczył z dużo starszymi przeciwnikami i z turnieju głównego odpadł dopiero w ćwierćfinale (przegrał minimalnie 2-3 z późniejszym finalistą Bartkiem Dziewolskim) ostatecznie zajmując wysokie szóste miejsce – gratulujemy!

W turnieju kobiet najlepszą okazała się Kasia Słaboń pokonując w finale Ewę Bednarczyk 3:0 (w setach do: 9,4,6). Warto dodać, że większość Pań brała również udział w turnieju PFS C+ przez co łącznie zawodniczki rozgrywały tego dnia około 7 meczów! Dziewczyny – brawa za świetną kondycję i zaciętą walkę również z chłopakami:).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na zbliżające się turnieje w Sqaush4you (m.in. sierpniowy cykl turniejów C+ oraz piątkowe Babskie Granie)!