EN
PL
aktualności

Mikołajkowy Turniej Klubowy SQUASH4YOU - 10.12.2011

W sobotę 10.12.2011 odbył się Mikołajkowy turniej klubowy.W rozgrywkach udział wzięło  dziewiętnastu zawodników, a mecze rozgrywane były na czterech kortach jednocześnie.

Mogliśmy oglądać mecze zarówno naszych stałych uczestników turniejowych (min. Mateusz Miśkowiec, Damian Korostyński, Zdziasław Kosiński, Piotr Rusek), jak i debiutantów. Zwycięzcą, po raz drugi z rzędu, został wspomniany Mateusz, który w trzech setach pokonał Damiana Korostyńskiego (w drodze do finału nie przegrał seta!). Zacięty mecz o trzecie miejsce rozegrali Zdzisław Kosiński oraz Grzesiek Brożek, ostatecznie 3-1 wygrał Zdzisław.

Nie zabrakło emocji, również w pozostałych meczach, np. Korostyński-Rumiński (3-0, w setach: 6,7,10) czy Miśkowiec-Siwik (3-1, w setach:9,-6,9,9). Co ciekawe, Maciek Rumiński rozpoczął turniej w forrundach, a ostatecznie zakończył go na wysokim, piątym miejscu.

Mecze rozgrywane były do 3 zwycięstw (tabelka główna), natomiast pozostałe do 2 wygranych setów.

SQUASH4YOU zaprasza na kolejne imprezy organizowane w klubie: sylwestrowy turniej PFS kat. B+ 31.12.2011 oraz Sylwester w Squash4you.