EN
PL
aktualności

MMsport.pl oraz Diadora zapraszają na dłuuugie świętowanie urodzin S4Y!

MMSPORT.pl dystrybutor marki DIADORA specjalnie dla klientów i uczestników 10 Urodzin klubu przygotował kupony rabatowe – 20% na markę DIADORA, które w dniach 6–12 marca można odebrać w Squash4You! Promocja będzie aktywna do 31 marca 2020r.


DIADORA to kultowa włoska marka, która powstała w 1948 roku. Swoją siedzibę posiada w  Caerano di San Marco we Włoszech – sercu słynnej dzielnicy obuwniczej Montebelluna, która na całym świecie jest synonimem profesjonalnie, jakościowo wykonanego obuwia sportowego.

Sport i wartości z nim związane stanowią o marce Diadora. Są jej dziedzictwem. Piłka nożna, tenis – te dyscypliny zawsze towarzyszyły marce. Nie tylko od strony produktu, ale również od strony Sportowców, z którymi DIADORA była związana. Roberto Baggio, Marco van Basten czy Bjorn Borg to tylko część nazwisk towarzyszących marce.

DIADORA jest brandem, który wyróżnia się ogromną wiedzą w zakresie projektowania i rozwoju obuwia sportowego. Niekwestionowana jakość, ciągłe poszukiwania oraz indywidualny styl to kluczowe wartości zarówno sportowych jak i lifestylowych kolekcji marki.

Sprawdź ofertę marki na MMSPORT.pl



powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu