EN
PL
aktualności

Nowa edycja Babskiej Ligi Klubowej!


Od jesieni 2017 roku zapraszamy do udziału w nowej odsłonie ligi klubowej tylko dla Pań! Nowy system rozgrywek, więcej nagród - sprawdź szczegóły.Liga rozgrywana będzie w formie klubowego rankingu w którym każda z Pań gra tyle meczów ile chce i sama ustala terminy pojedynków ze swoimi przeciwniczkami.

W rozgrywkach mogą brać udział tylko Kobiety (na każdym poziomie zaawansowania) - liczy się duch sportowej rywalizacji i dobra zabawa!

Liga będzie działać w pełni automatycznie dzięki obsłudze on-line przez system best of 5! Rozgrywki w systemie kwartalnym: X-XII, I-III, IV-VI.

Nagrody:

*nagroda dla najlepszej zawodniczki miesiąca - voucher do klubu B4/ToTu na butelkę vodki
*nagroda specjalna dla najaktywniejszej zawodniczki w miesiącu - voucher do Shintai SPA na zabieg liftingujący/depilację (o wartości 125/120zł)
*losowanie nagrody wśród wszystkich Pań, które rozegrały 3 mecze w danym mc (w losowaniu nie bierze udziału "najaktywniejsza") - voucher do Shintai SPA na zabieg liftingujący/depilację (o wartości 125/120zł)
*nagrody dla 3 najlepszych zawodniczek po podsumowaniu kwartału:
Imc - voucher do Shintai SPA na zabieg oxybrazji oraz infuzji tlenowej na twarz, szyję, dekolt (wartość 300zł) + voucher do B4/ToTu o wartości 160zł + napoje od I4SPORT
IImc - voucher do Shintai SPA na laserowe zamykanie naczynek na twarzy (wartość 250zł) + voucher do B4/ToTu o wartości 160zł + napoje od I4SPORT
IIImc - voucher do Shintai SPA na zabieg liftingujący/depilację (o wartości 125/120zł) + voucher do B4/ToTu o wartości 160zł + napoje od I4SPORT

Sponsorzy ligi:
Instytut Shintai SPA (ul. Dobrego Pasterza 118/1)
Klub Muzyczny B4 (ul. Bracka 4)
Klub Muzyczny ToTu (ul. Floriańska 18)
I4SPORT
napoje izotoniczne dla sportowców

Zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko, e-mail, tel. kontaktowy należy wysłać na adres: babska@squash4you.pl.

Strona ligowa/wyniki/aktualna lista uczestniczek: TUTAJ

Regulamin ligi dostępny TUTAJ

Zobacz plakat promocyjny poniżej!

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu