EN
PL
aktualności

Pierwszy trening EMS gratis i miesiąc treningów za 50% ceny!


Zapraszamy na darmowy trening elektrostymulacji EMS. Promocja trwa do 31.10.2020r.Trening EMS czyli elektryczna stymulacja mięśni jest powszechną techniką fizykoterapeutyczną, która ma na celu łagodzenie różnorodnych objawów nerwowo-mięśniowych oraz zwiększenie siły i masy mięśni.

Dodatkowo jest innowacyjną metodą treningową, która wykorzystuje elektryczne impulsy do wywołania mimowolnego skurczu mięśni.

Do głównych efektów elektrostymulacji EMS można zaliczyć:
-poprawę wydolności fizycznej,
-zwiększoną wytrzymałość mięśniową,
- zwiększenie masy mięśniowej,
- spalasz nawet 1200 kcal w 25 minut,
-redukcję tkanki tłuszczowej,
-ujędrnienie skóry,
-redukcję cellulitu,
-zmniejszenie bólu stawów

Teraz pierwszy trening gratis oraz 50% ceny za pierwszy miesiąc.


Zapisy TUTAJ

Trening EMS praktycznie nie obciąża stawów ani mięśni szkieletowych, dlatego będzie odpowiednim wyborem również dla osób o ograniczonej możliwości wykonywania ćwiczeń z powodu kontuzji, ale także osób starszych. W jednych z badań wyniku elektrostymulacji zaobserwowano regenerację włókien mięśniowych, poprawę siły mięśni szkieletowych oraz mobilność osób starszych (Di Filippo, Mancinelli et al. 2017).

Elektrostymulacja mięśni to także dobre rozwiązanie dla osób z problemami kręgosłupa. Dzięki elektrodom znajdującym się m.in. wzdłuż kręgosłupa można wzmocnić mięśnie pleców i łagodzić dolegliwości tej części ciała.

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu