Turniej Hi-Tec Squash4You Open 2010

09.10.2010r. w krakowskim klubie Squash4You, odbył się kolejny ogólnopolski turniej squashowy kategorii "B". Tym razem był to HI-TEC SQUASH4YOU OPEN 2010,  w którym  udział wzięło 43 zawodniczek i zawodników w turnieju OPEN oraz 5 uczestników w turnieju JUNIORSKIM.

Zwycięzcą turnieju OPEN został Sławek Połeć (Squash4You Kraków), który w meczu finałowym pewnie pokonał Szymona Wolka 3-0 (3,5,5). Trzecie miejsce zajął Sebastian Woda, który w meczu o miejsca 3-4 pokonał Giovanniego Strazacappa 3-1 (-5,9,10,5).
Dalsze miejsca zajęli : 5. Terlecki, 6. Michał Kotra, 7. Kaleta, 8. Pietras, 9. Łobos, 10. Marczewski.

Warto zaznaczyć, że droga do zwycięstwa wcale nie była dla Sławka Połecia łatwa - w meczu ćwierćfinałowym z JarosławemTerleckim wyszedł ze stanu 0-2 i dodatkowo obronił w czwartym secie piłkę meczową a jego mecz półfinałowy z Sebastianem Wodą również skończył się po pięciosetowej walce.
Niespodzianką w turnieju była porażka w pierwszej rundzie Przemka Atrasa, który wygrał jeden z poprzednich turniejów organizowanych w klubie Squash4You. Przemek musiał uznać wyższość Michała Świądera z Wrocławia, którego później wyeliminował Sebastian Woda.

W turnieju juniorów najlepszy okazał się Jakub Wasilewski (Gliwice), który pokonał najpierw w półfinale Michała Kotrę 3-2 (9, -11, 10, -7, 8) w później meczu finałowym Nikosa Karampotisa 3-1 (-5, 9, 8, 9).  Trzecie miejsce finalnie zajął Michał Kotra, a czwarte Patryk Mazurek.

Sponsorem turnieju była firma HI-TEC - znany i ceniony producent obuwia do squasha.
Firma ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne (I m-ce torba  podróżna HI-TEC a za II m-ce oraz III m-ce - torby na ramię HI-TEC) oraz nagrody wylosowane wśród wszystkich uczestników turnieju na kończącej go loterii.

Organizatorzy zapewnili również uczestnikom krzepiący lunch, zaserwowany przez restaurację i bar BAROQUE oraz napoje Gatorade i owoce.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kolejnym turnieju w klubie SQUASH4YOU, zapraszamy 13.11.2010 na turniej HEAD SQUASH4YOU OPEN.