Sukcesy naszych teamów/zawodników podczas Mistrzostw Polski 2017!

Aż 9 zawodników broniących barw drużyn Squash4You w sezonie 2016/2017 sięgnęło po medale podczas odbywających się w Szczecinie seniorskich i juniorskich Mistrzostw Polski!

Zaczniemy od naszych juniorek, gdzie Mistrzynią Polski do lat 13-tu została Jagoda Góra. Jest to zarazem je drugie złoto w karierze! Jej młodsza siostra - Zuzia w kat. do lat 9 była trzecia! Również brązowy medal ale do lat 17-tu wywalczyła Natalia Czekaj. Warto dodać, iż wszystkie "Panie" na co dzień trenują pod okiem Sebastiana Śmietańskiego.

Nasze "chłopaki" przywożą do Krakowa aż 5 medali w tym dwa złota. Zaczynając od najmłodszych:
Karol Krysiak, V-ce Mistrzem Polski do lat 11-tu
Leon Krysiak, Mistrzem Polski do lat 13-tu
Kuba Pytlowany Mistrzem Polski do lat 15-tu
Kuba Gogol V-ce Mistrzem Polski do lat 15-tu
Mikołaj Giemza V-ce Mistrzem Polski do lat 17-tu

Jeśli chodzi o seniorów po dwóch Mistrzostwach Polski z rzędu tym razem Mateusz Kotra wywalczył brązowy medal. Co więcej aż 4 naszych znalazło się w top20 turnieju, czyli: Matt, Michał Kotra(6mc), Grześ Kaleta (11mc) i Staszek Rusek (18mc).

"Młoda krew" również powalczyła wśród seniorów - zwłaszcza Bartek Rewilak (21mc) i Kuba Pytlowany (22mc). Mikołaj Giemza ostatecznie zajął 35 miejsce.

Z kolei podczas Drużynowych Mistrzostw Polski (tym razem odbyły się w Warszawie) nasze teamy wywalczyły:
SNS Foods McWil Squash4You Junior Team - złoty medal
SNS Foods McWil Squash4You Team - brązowy medal

Patrząc na historię występów w rozgrywkach Polskiej Ligi Squasha był to już czwarty medal (a trzeci złoty) juniorów oraz siódmy panów.

Wszystkim naszym zawodnikom (również tym, którzy medalu nie zdobyli) bardzo dziękujmy za walkę oraz serce zostawione na korcie.

Pełne wyniki:
Juniorzy/Seniorzy TUTAJ
Drużynowe Mistrzostwa Polski TUTAJ

Łączna ilość medali Mistrzostw Polski w sezonie 2016/2017 zdobyta przez naszych zawodników/teamy Squash4You to aż 11!

Sponsorami naszych drużyny były firmy: SNS Foods (exporter żywności) oraz McWIL (producent najwyższej jakości kortów do squasha)