EN
PL
aktualności

Trenuj w 36minut w S4Y Centrum przy ul. Księcia Józefa 54a!


Jako pierwsi i jedyni w Krakowie oferujemy koncept treningu 36minut. Tak łatwo jeszcze nie było, przyjdź i przekonaj się sam!Koncept 36minut to kompleksowy i bezpieczny trening dostosowany do Twoich potrzeb.

Szybkość, efektywność, łatwość i bezpieczeństwo to główne cechy systemu opartego o najnowszą technologię i lata doświadczenia fizjoterapeutycznego.

Zadzwoń lub wyślij swoje zgłoszenie na trening wprowadzający: 36minut@squash4you.pl lub 510 727 799 lub kliknij w poniższy baner!36minut - trening łatwy, bezpieczny i efektywny

Sekwencja ćwiczeń i dobór obciążeń są przemyślane i zbadane pod kątem ich efektywności. Płynny ruch bez dłuższych przerw pomiędzy urządzeniami pozwala utrzymać tętno na właściwym poziomie, a zmienny opór umożliwia budowę silnych mięśni, stawów oraz ścięgien.

Po paru miesiącach regularnego treningu na maszynach marki milon (minimum 6 treningów w miesiącu) klubowicz poprawia swoje możliwości, a milon pozostaje dla niego formą rozgrzewki lub szybkim i wygodnym treningiem właściwym.
Dla kogo trening?

Trening w 36minut ze względu na możliwość dostosowania obciążeń może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez osoby początkujące, jak i zaawansowane jako rozgrzewka lub uzupełnienie podstawowego treningu. Bezpieczeństwo i ergonomia maszyn sprawiają, że sprzęt jest dedykowany również jako trening medical fitness dla osób po urazach czy seniorów.
Najważniejsze dla Ciebie:

*Czas trwania treningu jest optymalny, to 35 minut na kompletny zestaw, po którym organizm nadal „trenuje”, co sprawia, że użytkownik szybciej chudnie.

*Użytkownik nie musi dopasowywać ustawień, bo sprzęt z pomocą karty chipowej automatycznie dostosowuje wszystkie parametry, takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu jest bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze.

*Trening gwarantuje satysfakcję. Wystarczą 2 treningi w tygodniu by osiągnąć zamierzony cel.

*Żadnych ciężarów. Obciążenie jest ustawiane elektronicznie, z dokładnością do 1 kilograma.

*Trening jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych.

*Jesteś pod stałą opieką trenera, który na bieżąco z pomocą technologii milon CARE monitoruje przebieg treningu i efekty, a także motywuje do regularnych treningów.Kontakt:

36minut Squash4You

ul. Księcia Józefa 54a
30-206 Kraków
e-mail: 36minut@squash4you.pl
tel. kom. +48 510 727 799

www.36minut.pl/squash4you

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu