EN
PL
aktualności

Wakacje dla juniorów w SQUASH4YOU zakończone!

Dobiegły końca wakacyjne pół-kolonie dla juniorów w Squash4you.

Zajęcia, z racji na swój sportowy charakter obejmowały minimum 3godziny squasha dziennie! Instruktorem prowadzącym była Justyna Płachta (trener klubowy Squash4you, posiadająca ponad 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi).
Zajęcia prowadzone przez Justynę były podzielone na część praktyczną oraz teoretyczną, a sami uczestnicy, bardzo chętnie wykonywali zadane ćwiczenia oraz słuchali cennych wskazówek, niejednokrotnie prosząc o dodatkowe informacje.


Aby program był zróżnicowany, zostały dodatkowo zorganizowane wyjścia do pobliskiego Aquaparku (pobyt 2h w hali basenowej), Multikina oraz Domu Kultury (zajęcia tematyczne). Dodatkową atrakcją, było rozegranie meczu sparingowego w piłkę nożną z rówieśnikami uczęszczającymi na wakacyjne zajęcia do wspomnianego MDK-U (wygrana „naszych”!).

Zajęcia stacjonarne, to głównie gry (Memory, Kalambury, Mafia, Piłkarzyki) i zabawy prowadzone przez wychowawcę. Dużym zainteresowanie cieszyła się lekcja chińskiego, a prawdziwą niespodzianką było zorganizowanie przez jednego z rodziców, urodzin dla swojej córki – Ali Rusek.


Całość dopełniał lunch (Kuchnia Krakowska), przywożony po zajęciach squashowych, oraz owoce i soki podawane przez cały dzień w klubie. Na zakończenie, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy za rok, a tych którzy złapali „bakcyla” squashowego na zajęcia dla juniorów startujące od września, więcej informacji wkrótce!

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu