EN
PL
aktualności

Wakacje dla juniorów w SQUASH4YOU zakończone!

Dobiegły końca wakacyjne półkolonie dla juniorów w Squash4you. W tym roku odbyły się aż 4 turnusy, w których łącznie udział wzięło 52 dzieci.

Zajęcia, z racji na swój sportowy charakter obejmowały minimum 3 godziny squasha dziennie. Juniorzy trenowali pod okiem Mateusza Kotry, jednego z czołowych zawodników Polski. Zajęcia były podzielone na część praktyczną oraz teoretyczną, a sami uczestnicy, bardzo chętnie wykonywali zadane ćwiczenia oraz słuchali cennych wskazówek, niejednokrotnie prosząc o dodatkowe informacje. Nauka gry squash urozmaicona była różnymi zabawami na korcie m.in. slalom z piłką na rakiecie, odbijanie w wyznaczone cele, toczenie piłki do celu. Opiekunowie zadbali również o zajęcia podnoszące ogólną sprawność fizyczną : przebiegi, skoki w dal, przeskoki nad liną, brzuszki.

 

Aby program był zróżnicowany, zostały zorganizowane wyjścia do pobliskiego Aquaparku (pobyt 2h w hali basenowej), Multikina oraz Domu Kultury (zajęcia tematyczne).

Zajęcia stacjonarne, to głównie gry (Memory, Kalambury, Mafia, Piłkarzyki) i zabawy prowadzone przez wychowawcę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się lekcja angielskiego oraz zajęcia aerobiku. Dzieci chętnie grały w piłkarzyki oraz tenisa stołowego.

Ostatni dzień każdego z turnusów był „Dniem Sportu” w ramach, którego odbywały się turnieje, gry i zabawy z nagrodami. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki w postaci worka sportowego, frotek i owijek.

 

Lunche zapewnione przez Hallo Cafe oraz Chillout Cafe Bar, podawane były  po zajęciach squashowych, natomiast owoce i soki serwowane były przez cały dzień w klubie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy za rok, a tych którzy złapali bakcyla squashowego, na zajęcia dla juniorów startujące od września, więcej informacji wkrótce!

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu