Wystartowała II edycja Babskiej Ligi Squasha!

BLS, czyli Babska Liga Kobiet Squash4You to cykl 10 turniejów, rozgrywanych średnio co dwa tygodnie w niedziele od godz. 19:00.

W niedzielę 13.10, po 3 miesiącach przerwy odbył się pierwszy turniej II edycji Babskiej Ligi Squasha. W rozgrywkach wzięło udział czternaście Pań – dokładnie tyle ile stanęło na starcie podczas pierwszego turnieju I edycji, przypadek:)?

Mecze rozgrywane były systemem pucharowym, a o rozstawieniu decydował ranking z I edycji BLS. Niestety na starcie zabrakło Pań, które w poprzedniej edycji zajęły trzy pierwsze miejsca, mimo to emocji nie brakowało.

Rozstawiona z dwójką Gosia Tałach niespodziewanie przegrywa już w ćwierćfinale z debiutującą w naszych rozgrywkach – Dominiką Salwą. Z kolei, rozstawiona z jedynką Sorana Branga w półfinale musiała uznać wyższość Asi Winiarczyk. Tym sposobem w finale, na przeciw siebie stanęła Asia i Dominika. Mecz był bardzo wyrównany a o zwycięstwie w każdym secie decydowały detale. Tym razem lepsza okazała się Salwa wygrywając 3:0 (w setach do: 7,8,8). Trzecie miejsce dla Sorany, która pokonała 2:0 (w setach do: 10,9) pracującą w Squash4You Kasię Racię. Po porażce z Dominiką, Gosia Tałach nie dała szans pozostałym swoim rywalką ostatecznie zajmując piąte miejsce.

Dziękujemy wszystkim Paniom za walkę ora zaangażowanie i życzymy wielu sukcesów w następnych zawodach!

Kolejny turniej w ramach BLS już 27.10.2013 w klubie Północ. Mamy nadzieję, że Panie biorące udział w I edycji również dołączą do grona uczestniczek, a szczególnie liczymy na zawodniczki z trzech pierwszych miejsc – gwarantujemy emocje na najwyższym poziomie:).