EN
PL
squash Liga Wakacyjna

W lipcu i sierpniu zapraszamy do wzięcia udział w specjalnej edycji ligi klubowej. System grupowy, promocyjne pakiet na korty w ramach ligi, możliwe awanse i spadki oraz atrakcyjne nagrody!

W lipcu 2020 chęć udziału w nowych rozgrywkach zgłosiło aż 26 uczestników! Z racji na to, postanowiliśmy utworzyć grupy 5 osobowe oraz jedną 6 osobową

STRONA LIGI TUTAJ

Przypisanie do grup/waga zostały przez nas ustalone na podstawie wyniku w turnieju eliminacyjnym i/lub rankingu w lidze klubowej oraz po konsultacji z trenerami S4Y️.

Każdy zawodnik w każdej grupie posiada swoją wagę (wartość punktową), dzięki czemu za mecz można otrzymać punkty nawet w przypadku przegranej!

Po zakończonym miesiącu kalendarzowym pierwszy awansuje (poza najlepszą grupą), ostatni spada (poza ostatnią grupą) niżej.

Gramy best of 5, obowiązkowy mecz w obrębie miesiąca z każdym z grupy (można zagrać więcej meczów, liczy się pierwszy wynik z danym zawodnikiem w ciągu mc). W przypadku braku możliwości rozegrania meczu zostanie wpisany walkower.

Udział bezpłatny, opłata za kort w dniu meczu, zawodnicy sami umawiają się na pojedynek.

Oferta specjalna:
Pakiet: 79zł/os/mc (możliwość gry w każdy pt i sb w danym mc w dowolnych godzinach, maks. przez 2h pod rząd 1x dziennie)
Pakiet z kartą partnerską: 35zł/os/mc (zasady jw)

Rozgrywki: lipiec + sierpień

Nagrody:
dla najlepszej 3 w turnieju eliminacyjnym
dla najlepszych w swoich grupach po każdym miesiącu
dla najlepszego zawodnika wakacyjnej ligi

Do ligi można ponownie dołączyć od sierpnia (zapisy drogą mailową przyjmujemy do czw 30.07 do godz. 23.59).

REGULAMIN LIGI TUTAJ

W przypadkach nieopisanych decyduje organizator: liga@squash4you.pl


sponsorzy/partnerzy klubu