EN
PL
aktualności

10 Urodziny Squash4You - 6.03.2020!

To był długi wieczór pełen atrakcji, sportowej rywalizacji i dobrego humoru. Przeczytaj relację, zobacz zdjęcia i sprawdź wyniki!

GALERIA ZDJĘĆ  SQUASH TUTAJ
GALERIA ZDJĘĆ  PUB QUIZ TUTAJ
GALERIA ZDJĘĆ  POZA KORTEM TUTAJ

Bardzo cieszy nas fakt, że w klubie pojawiło się około 90 osób (zawodnicy, kibice, klienci) a łącznie rozegraliśmy aż 127 meczów w 4 kategoriach!

Sam turniej trwał 8h, juniorzy rozpoczęli o godz. 17.00 a finał Open zakończyliśmy około godz. 1.00 już w sobotę nad ranem.

Co ciekawe był to trzeci po rząd finał w kat. Open w turnieju urodzinowym S4Y w którym o zwycięstwo walczył Michał z Mateuszem. Licząc od 2018 roku na razie prowadzi Michał z bilansem 2-1.

Najdłuższym pojedynkiem „dnia” okazał się ćwierćfinał pomiędzy Tomkiem Kruczkiem a Maćkiem Godulą, który trwał dokładnie 54 minuty!

Najlepszymi w swoich kategoriach okazali się:
OU13
1.Wojciech Krupa
2.Jakub Krupa
3.Leon Kulka

OU15
1.Roch Burmer
2.Jakub Krupa
3.Kacper Kocjan

Kobiety:
1.Julia Ogorodnik
2.Izabela Kwaśniak
3.Paulina Woch

Open:
1.Michał Kotra
2.Matt Kotra
3.Michał Jachimowicz

W turnieju tenisa stołowego tym razem triumfował Piotrek Widerski, choć ubiegłoroczni finaliści (Jacek Kachel i Maciek Godula) nie byli w stanie (ze względów czasowych) rozegrać swoich wszystkich meczów.

Nie zabrakło masy emocji i dobrego humoru podczas quizu z okazji 10 lat S4Y:). Pytań było 10 a na każde z nich uczestnicy mieli 30 sekund. Wygrał team w składzie: Ala, Mateusz, Mikołaj.

Najlepsi prócz pamiątkowych dyplomów otrzymali m.in.: vouchery do Termy Bania (całodniowe lub 3,5h), nagrody rzeczowe marki Diadora (od MMsport.pl), vouchery kwotowe do Hallo Pizza, vouchery na lodoboxy do Lodove, vouchery na masaż, vouchery na gokarty, vouchery mocno-rabatowe od Squashtime.pl i inne nagrody rzeczowe od sponsorów (Oshee, Euleo).

WYNIKI TUTAJ

W trakcie całego wieczoru smaczny poczęstunek zapewniły FitFood :)

Co około godzinę losowaliśmy nagrody wśród wszystkich zawodników/kibiców/gości, rozdaliśmy m.in.:
-voucher na pobyt (2 noclegi) w Hotelu Bania
-vouchery (całodniowe lub 3,5h) do Termy Bania
-vouchery mocno-rabatowe od Squashtime.pl
-zapas napoi
-inne nagrody

Wszystkim klientom oraz sympatykom Squash4You chcieliśmy serdecznie podziękować za kolejny, jubileuszowy rok. Życzymy sobie... abyście dalej tak chętnie nas odwiedzali :)!

Sponsor Główny: MMsport

Sponsorzy: Diadora, Hotel Bania, Terma Bania

Partnerzy: Rmf Maxxx , Euleo, Dunlop, Oshee, Best of 5, Squashtime.pl, FitFood


Kliknij aby powiększyć grafikę prezentującą 10 lat klubu Squash4You!

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu