EN
PL
aktualności

Turniej PFS B+ HARROW Squash4You Open - Zakończony!

W sobotę 13.10.2012 w SQUASH4YOU Północ odbył się turniej (PFS kategoria B+) HARROW SQUASH4YOU OPEN 2012. W zawodach udział wzięło łącznie 35 graczy, którzy rozegrali turniej w kategoriach open oraz juniorskiej –  U17.


W turnieju juniorskim – U17 (połączona kategoria wiekowa z racji na niewystarczającą liczbę zgłoszeń z przedziału  U11 – U15) triumfował Filip Szewczyk, który wygrał swoje wszystkie mecze bez starty seta! Warto dodać, że Filip równocześnie brał udział w turnieju open, w którym ostatecznie zajął 24 miejsce. Drugie miejsce dla Piotrka Forteckiego (przegrał jedynie z Szewczykiem) a trzecie przypadło najmłodszemu ze wszystkich uczestników, jedenastoletniemu Kubie Pytlowanemu (zawodnik Squash4you Junior Team). Wszystkim juniorom oraz ich rodzicom dziękujemy za udział oraz pomoc i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane w naszym klubie.

W  turnieju Open bez niespodzianek. Triumfował (bez straty seta!) rozstawiony z jedynką Maciek Maciantowicz (zawodnik McWIL-EDMAR SQUASH4YOU TEAM 1), który w finale pokonał innego reprezentanta naszego klubu – Krzyśka Pietrasa (w setach do: 8,7,8). W bardzo zaciętym i emocjonującym meczu o trzecie miejsce spotkali się Tomek Bolechała i Dominik Suchocki. Wymiany punkt za punkt i walka o każdą piłkę to w skrócie opis tego pojedynku. Ostatecznie 3-2 dla Tomka (w setach do:10,-8,-9,10,3). Wysoką ósmą pozycję wywalczył Filip Mazurkiewicz (16 lat, rozstawiony z piętnastką).

Sponsorem turnieju była marka HARROW, która ufundowała upominki do pakietów startowych (frotki) oraz nagrody dla zwycięzców (buty, torbę oraz akcesoria). Wśród osób które wypełniły ankiety została rozlosowana rakieta Harrow Blade o wartości 349zł.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom lunch (zupa +drugie danie) zaserwowany przez grupę Pychotki.pl oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy na zbliżający się turnieje w naszym klubie:
-20.10.2012 Amatorski Turniej Klubowy w ramach Światowego Dnia Squasha
-10.11.2012 turniej PFS B+ ASICS SQUASH4YOU OPEN

WYNIKI OPEN TUTAJ
WYNIKI U17 TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ
powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu