EN
PL
aktualności

26.05.2012 WILSON SQUASH4YOU Open zakończony!

W sobotę 26.05.2012 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) WILSON SQUASH4YOU OPEN 2012. Z racji na odbywające się tydzień wcześniej Indywidualne Mistrzostwa Polski, w zawodach udział wzięło 24 graczy, którzy rozegrali turniej w kategorii open.

Mimo mniejszej niż zwykle frekwencji emocji nie brakowało. Warto dodać, że z spośród czwórki najwyżej rozstawionych graczy tylko jeden znalazł się na podium. Prawdziwym czarnym koniem turnieju okazał się Stuart Henshall (rozstawiony z nr. 19, brak rankingu PFS), który uległ jedynie w finałowym meczu (w czterech setach: -9,8,5,8) Adamowi Ciempce (rozstawiony z nr. 7). Stuart w drodze do finału zwyciężył kolejno Stefana Brzezińskiego (ćwierćfinał, w czterech setach do: 8,-8,4,9) i Grzegorza Sikorę (półfinał, w czterech setach do: 8,8,-7,7). Z kolei Adam w ćwierćfinale pokonał Przemysława Dróżdża (w czterech setach do: 9,-11,5,9) a w półfinale Marka Bellingera (rozstawiony z nr.1, w trzech setach do: 5,14,10), który ostatecznie był trzeci.

Niespodziewanie szybko, z walki o podium odpadł rozstawiony z nr.2 Sebastian Śmietański, który już w ćwierćfinale przegrał ze wspomniany wcześniej Sikorą (w pięciu setach do: -6,4,8,-7,5).

Sponsorem turnieju była marka WILSON, która ufundowała upominki do pakietów startowych (owijki) oraz nagrody dla zwycięzców: rakieta Blade BLX, torba Tour 6R oraz akcesoria (okulary, headband). W losowaniu wśród osób, które wypełniły ankiety narodą była rakieta K ENDURE.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom lunch zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy na zbliżające się eventy w Sqaush4you:
-15-16.06 Otwarcie drugie klubu Squash4you, więcej informacji TUTAJ

WYNIKI TUTAJ
GALERIA TUTAJ


powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu