30.09.2016 Harrow Squash4You Open turniej PFS kat. B+!

Turniejowe rozpoczęcie sezonu w Squash4You za nami:). Tym razem w piątek rozegraliśmy Harrow Squash4You Open PFS kat. B+. Na starcie blisko 60 graczy, którzy rywalizowali  w 4 kategoriach.

Wśród juniorów w kat. OU13 najlepszych okazał się Roch Burmer a w OU17 zwyciężył Mikołaj Sztaba. Warto dodać, że w obu kategoriach rywalizowały również dziewczynki. w OU13 wysokie drugie miejsce zajęła Marta Brożek z kolei w OU17 piąta była Marysia Knapczyk.

W turnieju Pań zgodnie z rankingiem PFS triumfuje Sandra Grudzień, która bez straty seta pokonuje wszystkie swoje rywalki. Drugie miejsce dla Ani Gasentzer a trzecia była Karolina Holewa.

W kategorii Open duża niespodzianka już w III rundzie gdzie rozstawiony z nr.3 Staszek Rusek przegrywa z turniejową dziesiątką Mikołajem Giemzą 1-2 (w setach do: 8,-4,4). Ostatecznie Mikołaj uplasował się na wysokim 8 miejscu. Dobre zawody rozgrywał również Bartek Rewilak (ostatecznie miejsce 5), który w całym turnieju przegrał tylko z Michałem Kotrą a pokonał m.in. wyżej notowanych: Damiana Korostyńskiego oraz Tomka Wilczyńskiego. Na uwagę zasługuje również wysoka, trzecia pozycja Grzesia Kalety, który w  meczu o brąz okazał się lepszy od Filipa  Mazurkiewicza.

W finałowym pojedynku, zgodnie z przewidywania spotkali się Mateusz i Michał Kotra. Pierwszy set to zwycięstwo młodszego z braci do sześciu, ale w drugim szybki rewanż Matta (do czterech) i mieliśmy remis. W kolejnych dwóch setach lepiej prezentował się Mateusz i to on ostatecznie i zgodnie z przewidywaniami zwycięża w piątkowym turnieju.

Sponsorami turnieju były marki Harrow (sprzęt do gry w squasha) oraz Wild Power (suplementy diety).

Wśród wszystkich uczestników odbyły się następujące losowania dodatkowych nagród:
vouchery na lekcję z Mateuszem oraz Michałem Kotrą i Grzegorzem Kaletą oraz
voucher -50% na wpisowe w kolejnym turnieju B+ organizowanym w S4Y.

Dodatkowo wśród osób, które zagrały w turnieju B+ (30.09 i 28.10) lub kupią rakietę z nowej kolekcji Harrow (do 27.10 włącznie) zostanie wylosowana rakieta Marwana El Shorbagiego - Harrow Silk!

Losowanie odbędzie się w piątek (28.10) o godzinie 20-tej w klubie Północ!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i miły początek weekendu w Squash4You oraz zapraszamy na kolejny turniej PFS kat. B+ w klubie Północ w piątek 28.10.2016.