EN
PL
aktualności

31.12.2011 Sylwestrowy Turniej Chillout Cafe Bar Squash4you Open 2011

W dniu 31.12.2011 odbył się przebierany turniej sylwestrowy Chillout Cafe Bar Squash4you Open!

Udział w turnieju wzięło 30 zawodników (kategoria OPEN) oraz 8 zawodniczek (turniej damski). Pomimo tego wyjątkowego dnia (Sylwester), uczestnicy postanowili przełożyć przygotowania do nocnej zabawy i licznie przybyli na rozgrywki do Squash4You :)

Z racji, że był to turniej sylwestrowy, część zawodników grała w oryginalnych, zabawnych
i rzadko spotykanych, na squashowych kortach i turniejach, przebraniach! Na kortach pojawiły się takie postacie jak:  

Św. Mikołaj (Marcin Karwowski), Beduin (Paweł Winiarczyk), Żwirek z bajki „Żwirek
i Muchomorek”
(Maciek Chrzanowski), rycerz w zbroi Under Armour (Matt Kotra), ratownik prosto ze „Słonecznego Patrolu” (Marek Jankowski), biedronka (Madzia Poliwoda), aniołek (Asia Drabczyk), Super Mario Bross (Asia Winiarczyk, która rozgrywała jeden ze swoich meczy nawet z podkładem muzycznym z gry), króliczek Playboy-a (Aga Honkisz) oraz wróżka (Gosia Cerlich). Wielkie brawa należą sie również dla Marka Bellinger’a, który wszystkie swoje mecze rozegrał w „stroju wieczorowym”
i eleganckim kapeluszu!
Wszystkim uczestnikom, którzy postanowili się przebrać dziękujemy za dawkę dobrego humoru w trakcie rozgrywek !!!

Turniej Sylwestrowy Squash4You Chillout Cafe Bar oczwyście liczy się jako turniej kategorii PFS B+, także zawodnicy, choć w nieco nietypowych strojach, walczyli o punky
do rankigu PFS. Ogladać mogliśmy wiele emocjonujących meczy na bardzo wysokim poziomie. Gościli u nas m.in. Marcin Karwowski (obecnie nr 1 w rankingu PFS), który
w finale spotkał sie z Michałem Reid’em (Kanadyjczyk, obecnie mieszkający w Polsce,
nr 217 w rankigu PSA!). Po przepięknym i wyrównanym meczu, pierwsze miejsce wywalczył Reid (3:2).

Na polskie korty powrócił również Mateusz Kotra, który przebywał przez dłuższy czas poza granicami kraju.  Rozegrał on równie dobry mecz o 3 miejsce, pokonując ostatecznie, wynikiem 3:2 Marka Jankowskiego (Warszawa).

W turnieju damskim oglądalismy 8 zawodniczek, z których zdecydowanie najlepsza była Agnieszka Honkisz, która przyjechała do nas z Warszawy. Kolejne miejsca na podium zajęły: Karolina Bochenek oraz Ela Szponder. Gratulacje dziewczyny!

Na zakonczenie turnieju, po rozdaniu nagród i dyplomów (zasponsorowanych przez markę Under Armour i Chillout Cafe Bar) odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepiej przebranych zawodników. Z racji ogromnej konkurencji (wszyscy wygladali świetnie!) organizator postanowił rozwiązać tę kwestię poprzez wyłonienie zwycięzców grą „w marynarza”. Nagrodę główną (voucher na buty KEEN) otrzymali wspólnie Asia i Paweł Winiarczykowie (Beduin i Super Mario Bross), natomiast nagroda pocieszenia (szampan Martini Asti) przypadła naszej turniejowej biedronce – Madzi Poliwodzie. Wielkie brawa
i gratulacje !!!

O pełne żołądki zawodników i zawodniczek zadbała restauracja CFR Pychotki serwując ciepłe dania i dodając uczestnikom krzepy do dalszej walki o punkty.

Dziękujemy wszystkim za udział i oczywiście zapraszamy na kolejne turnieje
w Squash4You !!!

ZOBACZ PLAKAT TURNIEJU TUTAJ

WYNIKI:
turniej OPEN - TUTAJ
turniej DAMSKI - TUTAJ

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu