EN
PL
aktualności

ASICS SQUASH4YOU OPEN 2011 ZAKOŃCZONY!

W dniu 1.10.2011 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) ASICS SQUASH4YOU OPEN 2011.

W zawodach udział  wzięło łącznie 47 graczy, którzy rozegrali turniej w trzech kategoriach OPEN, Damski i Juniorski. Mecze rozgrywane były na pięciu kortach jednocześnie.

W rozgrywkach damskich, triumfowała turniejowa „dwójka” i zarazem reprezentantka naszej drużyny McWIL- Harrow Squash4you – Justyna Płachta. Swoim rywalkom nie oddała nawet seta, pokonując w finale Agnieszkę Gołębiowską (rozstawiona z numerem jeden). Trzecie miejsce przypadło Karolinie Bochenek, a czwartą lokatę wywalczyła Gosia Cerlich (również Squash4you).

Turniej juniorski, to dominacja Jakuba Wasilewskiego startującego również w kategorii Open, który bez straty seta ograł wszystkich swoich rywali. Drugie miejsce przypadło Michałowi Jachimowiczowi,a ostanie miesjce na podium wywalczył, związany ze Squash4you – Staszek Rusek.

Najwyżej rozstawieni w turnieju Open byli Marcin Kozik oraz Kuba Wasilewski, i to właśnie ich pojedynek obejrzeliśmy w finale (wygrał Marcin 3-0). Warto zauważyć, że Kozik w całym turnieju nie przegrał nawet seta, w ćwierćfinale pokonując Tomka Bolechałę, a następnie w półfinale Michała Kotrę. Wasilewski w drodze do finału wygrał odpowiednio z Mirkiem Łobosem oraz po bardzo zaciętym meczu (pięć setów) z Markiem Bellingerem. Z bardzo dobrej strony pokazał się Michał Kotra, który nieoczekiwanie zajął trzecie miejsce, w półfinale pokonując rozstawionego z „szóstką” Bartka Gila, a w małym finale w pięciu setach , wspomnianego Bellingera  – turniejową „czwórkę”.

Sponsorem turnieju była firma ASICS, która ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne (torby, plecaki, skarpetki, bidony) oraz nagrody wylosowane wśród wszystkich uczestników turnieju.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom  lunch, zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie, i serdecznie zapraszamy na zbliżające się turnieje w Sqaush4you:

  • 22.10.2011 kolejna edycja turnieju klubowego
  • 29.10.2011 turniej PFS B+

Zobacz plakat turnieju TUTAJ

GALERIA TURNIEJU TUTAJ

WYNIKI:

TABELA TURNIEJ OPEN TUTAJ

TABELA TURNIEJ DAMSKI I JUNIORSKI TUTAJ

FORRUNDY TUTAJ


powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu