EN
PL
aktualności

HI-TEC SQUASH4YOU OPEN 2011 ZAKOŃCZONY!

W dniu 29.10.2011 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) HI-TEC SQUASH4YOU OPEN 2011.

W zawodach udział  wzięło łącznie 49 graczy, którzy rozegrali turniej w dwóch kategoriach OPEN i Damski. Mecze rozgrywane były na pięciu kortach jednocześnie.

W rozgrywkach damskich, triumfowała turniejowa „jedynka”, reprezentantka naszej drużyny McWIL- Harrow Squash4you – Justyna Płachta. Po raz kolejny swoim rywalkom nie oddała nawet seta, pokonując w finale Agnieszkę Gołębiowską (rozstawiona z numerem dwa). Trzecie miejsce, nieoczekiwanie, przypadło Alicji Ślipczyńskiej (rozstawiona z numerem ósmym), która przegrała jedynie z Płachtą. Czwartą lokatę wywalczyła Ewa Bednarczyk.

W turnieju Open, mieliśmy aż trzech zawodników z pierwszej dziesiątki rankingu PFS. Najwyżej rozstawieni byli: Marcin Karwowski, Marcin Kozik oraz Mateusz Kotra, i to właśnie pojedynek dwóch Marcinów obejrzeliśmy w finale (po zaciętym meczu, ostatecznie wygrał Karwowski 3-2). Miejsce trzecie i czwarte przypadło zawodnikom reprezentującym „barwy” Squash4You – Mateuszowi Kotrze i Krzyśkowi Pietrasowi. Dzięki odrobinie szczęścia (Artur Smoleń nie dojechał na turniej), z dobrej strony pokazał się Paweł Dziurzyński (rozstawiony z numer dwudziestym szóstym, również związany ze Squash4You), który nieoczekiwanie zajął ósme miejsce.

Sponsorem turnieju była firma HI-TEC, która ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne (torby, plecaki, bieliznę) oraz nagrody wylosowane wśród wszystkich uczestników turnieju.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom  lunch, zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za liczne przybycie, i serdecznie zapraszamy na zbliżające się turnieje w Sqaush4you:

•    11.11.2011, turniej PFS B+
•    19.11.2011, kolejna edycja turnieju klubowego

Zobacz plakat turnieju TUTAJ

Galeria do obejrzenia TUTAJ

WYNIKI OPEN - TUTAJ

WYNIKI DAMSKI - TUTAJ

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu