EN
PL
aktualności

KEEN SQUASH4YOU Open 2011


W dniu 21.05.2011 w SQUASH4YOU odbył się turniej (PFS kategoria B+) KEEN SQUASH4YOU OPEN 2011

W zawodach udział  wzięło  26 graczy, którzy rozegrali turniej w kategorii OPEN (turniej Kobiet i Juniorów nie odbył się z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń). Mecze rozgrywane były na czterech kortach jednocześnie.

Najwyżej rozstawieni w turnieju byli Łukasz Nitka i Sławek Połeć ( zawodnicy McWIL-HARROW SQUASH4YOU), i to właśnie ich pojedynek obejrzeliśmy w finale (po zaciętym meczu wygrał Łukasz 3-2, w setach: 9,8,-4,-8,3). W ćwierćfinale Nitka pokonał Karampotisa (po cztero-setowym meczu), a następnie w półfinale Pietrasa (w trzech setach), natomiast Połeć wygrał odpowiednio z Grochowskim ( po pięciu setach) oraz Żukrowskim (w trzech setach). Z bardzo dobrej strony pokazał się Kuba Żukrowski, który nieoczekiwanie w drugiej rundzie pokonał turniejową „czwórkę” – Dominika Suchockiego, a w ćwierćfinale wyżej notowanego Grześka Kaletę i ostatecznie zajął czwarte miejsce (w meczu o brąz przegrał z Krzyśkiem Pietrasem).

Sponsorem turnieju była firma KEEN, która ufundowała upominki do pakietów startowych dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne ( Vouchery na zakup obuwia, akcesoria) oraz nagrody wylosowane wśród wszystkich uczestników turnieju (m.in. Torba).

Organizatorzy zapewnili uczestnikom  lunch, zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

W czerwcu (17-18) zapraszamy wszystkich sympatyków squasha do Klubu Squash4You na Finał Polskiej Ligii Squasha "Terma Bania CUP 2011" czyli finał Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu 2011.

WYNIKI TURNIEJU


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE NA STRONIE TURNIEJOWEJ

ZOBACZ PLAKAT IMPREZY TUTAJ

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu