Mistrzostwo Polski Streamsoft Squash4You powered by MMsport.pl!

Po dziewięciu latach przerwy i wielu przegranych półfinałach i finałach, drużyna Squash4you, ponownie wygrywa Mistrzostwo Polski mężczyzn w squashu w sezonie 2021/22.

Streamsoft Squash4You powered by MMsport.pl w składzie Baptiste Masotti (20-ta rakieta świata), Jakub Pytlowany, Mateusz Kotra i Mikołaj Korsak wygrała cztery mecze w finałowym turnieju który odbył się w ostatni weekend czerwca 2022 roku na szklanym korcie w łódzkim centrum handlowym Manufaktura.

Po pokonaniu śląskiej drużyny z Pszczyny w pierwszej rundzie, w ćwierćfinale warszawskiej Legii, w półfinale odbył się najbardziej zacięty pojedynek z bydgoską drużyną Squashpoint z którą Squash4you wygrało minimalnie - stosunkiem trzech małych punktów. (Przy stanie w meczach 2-2, w setach 6-6 o zwycięstwie zdecydowały małe punkty).

W meczu finałowym pokonujemy drużynę Enjoy Squash z Bielska-Białej 2-1 (po trzech meczach indywidualnych cały mecz drużynowy był już rozstrzygnięty, gdyż mieliśmy już wystarczającą przewagę setów która dawała nam wygraną nawet w przypadku przegrania ostatniego meczu indywidualnego 0-3, dlatego w ostatnim pojedynku rozegrano jednego seta pokazowego).

Złoty medal to ogromna radość dla zawodników, klubu i kibiców, tym bardziej, że zwycięstwo już rok temu było o włos (pomimo piłki meczowej w finale, nie udało się nam wygrać i niedosyt po zdobyciu srebrnego medalu pozostał).

Tym razem szczęście nam sprzyjało, zdobyliśmy Drużynowe Mistrzostwo Polski i zawodnicy przywieźli puchar przechodni Polskiego Związku Squasha na ulicę Nad Strugą 7. Puchar zostanie u nas na pewno do następnego finału za rok... a może dłużej?  Zawodnicy zarzekają się, że tym razem go nie oddadzą :)

Podczas finałowego turnieju w dniach 23-25.06 Streamsoft Squash4You powered by MMsport.pl reprezentowali:
1. Baptiste Masotti
2. Jakub Pytlowany
3. Mateusz Kotra
4. Mikołaj Korsak

Wyniki TUTAJ

Drużyna Squash4You pozostaje jedną z najbardziej utytułowanych ekip w historii Drużynowych Mistrzostw Polski mając na koncie aż 16 medali (mężczyźni + kobiety) DMP: 5x złoto, 6x srebro, 5x brąz.

Sponsorem tytularnym naszej drużyny jest firma Streamsoft.

O stroje zadba włoska marka Diadora, którą dostarcza MMsport.pl.

W proshopie S4Y dostępna jest limitowana kolekcja drużynowych koszulek, spodenek, frotek i opasek/chust marki Diadora. Tylko teraz, specjalna oferta na zakup koszulki drużynowej:

*Koszulka bez nadruku: 129 -> 79zł
*Koszulka z nadrukiem: 129 -> 109zł