16.03.2013 Turniej Klubowy Squash4you kat. C - Zakończony!

W sobotę odbył się kolejny amatorski turniej klubowy w Squash4You Północ, tym razem kategorii PFS C. W zawodach udział wzięło aż 28 zawodników, co jest tegorocznym rekordem frekwencji jeśli chodzi o turnieje klubowe.

Zwycięzcą okazał się rozstawiony z jedynką Wojciech Stanisz, który w całym turnieju nie stracił nawet seta, a w finale pokonał rozstawionego z trzynastką Michała Kubica 3-0 (w setach do: 10,7,6). Warto dodać, że w półfinale Michał bez starty seta ogrywa turniejową dwójkę – Roberta Sitko 3-0 (w setach do: 5,7,9). Trzecie miejsce przypadło Kordianowi Zawadzkiemu, który po bardzo zaciętym pojedynku okazał się lepszy od wspomnianego Sitko 3-0 (w setach do:6,12,10). W pojedynku dwóch Maćków (o piąte miejsce) zwyciężył Nowak nad Hawrylakiem.

Z racji na wysoką frekwencję, wszystkie mecze były rozgrywane wg zasady Best of 3 (do 2 wygranych setów) z wyjątkiem meczów półfinałowych, finałowego oraz o miejsce 3-4, które toczyły się do 3 wygranych setów – wg zasady Best of 5.

Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz akcesoria ufundowane przez sponsora – firmę Mantis (owijki, naciągi, voucher na zakup rakiety bądź torby) oraz dodatkowe nagrody, m.in.: polar, ręczniki, zestaw frotek.