EN
PL
aktualności

Unsquashable SQUASH4YOU Open 2011

W sobotę  30.07.2011, w Squash4You, odbył się turniej PFS kategorii B+: UNSQUASHABLE SQUASH4YOU Open.

GALERIA TURNIEJU TUTAJ!

W zawodach udział wzięło  32 zawodników, oraz 6 zawodniczek którzy rozegrali odpowiednio turniej w kategoriach Open i Damski. Warto zwrócić uwagę na dużą frekwencję turnieju, mimo trwających wakacji!  Mecze rozgrywane były na czterech kortach jednocześnie.

Najwyżej rozstawieni w turnieju męskim byli Artur Smoleń i Maciej Wieczorek, lecz to nie ich pojedynek obejrzeliśmy w finale! Już w ćwierćfinale Wieczorek stracił swoje szanse na zwycięstwo, przegrywając z dobrze dysponowanym tego dnia Robertem Grochowskim (10,8,-8,7). W półfinale Robert (ostatecznie zajął trzecie miejsce) przegrał z turniejową „trójką” – Markiem Bellingerem (w trzech setach), który sprawił niespodziankę pokonując w finale wyżej rozstawionego Smolenia(w setach: 7,-9,8,9). Mecz o „brązowy medal” to bardzo wyrównana walka Grochowskiego z Witkiem Gryzem (Katowice) zakończona po pięciu setach (3,-8,-7,5,7) zwycięstwem zawodnika z Krakowa.

W rozgrywkach damskich triumfowała turniejowa „trójka” Małgorzata Buksa. Zawodniczka z Tych nie dała szans rywalkom wygrywający wszystkie mecze bez straty seta! Drugie miejsce dla Karolina Bochenek (przegrała tylko z Małgorzatą Buksą), a trzecie dla reprezentantki Krakowa- Natalii Wolskiej.

Sponsorem turnieju była firma UNSQUASHABLE, która ufundowała upominki do pakietów startowych (zestaw owijek) dla wszystkich zawodników jak i nagrody główne (RAKIETY UNSQUASHABLE CP 6500, Y-TEC 2890 oraz TERMOBAGI i AKCESORIA)  oraz nagrody wylosowane wśród wszystkich uczestników turnieju (3 RAKIETY!!).

Organizatorzy zapewnili uczestnikom  lunch, zaserwowany przez restaurację BAROQUE oraz owoce.

W sierpniu zapraszamy wszystkich sympatyków squasha do Klubu Squash4You na kolejny turniej kategorii B+ (20.08) oraz Klubowy turniej Squash4you (13.08).

WYNIKI TURNIEJ MĘSKI TUTAJ

WYNIKI TURNIEJ DAMSKI TUTAJ

powrót »
sponsorzy/partnerzy klubu