replica longines master collection quartz white pearl oyster dial womens l2 409 4 87 6 34mm enjoys the highly prestige in the world of watch.offer a wide selection of the top quality vape shops kingsport tn.
SQUASH4YOU - 7 kortów do gry w squasha, tenis stołowy, sauna, siłownia, cafe bar
EN
PL
eccW dniach 16-19.09 w klubie Squash4You oraz na szklanym korcie w Galerii Krakowskiej odbył się 28 klubowe Mistrzostwa Europy – po raz pierwszy w Polsce, Krakowie!

Bremer European Club Championships
wystartowały 16 września. Pierwsze mecze odbywały się w klubie Squash4You Północ, natomiast od czwartku do soboty na korcie szklanym w Galerii Krakowskiej odbywały się kluczowe pojedynki, w tym półfinały i finały.

W zawodach wzięło udział 15 drużyn męskich oraz 9 damskich. Uczestnicy zostali wyłonieni na podstawie krajowych rozgrywek,  w zawodach wzięli udział mistrzowie swoich krajów oraz obrońcy tytułu z poprzedniej edycji, a także dwie drużyny gospodarza: Lifestyles.expert Squash4You.

Podczas mistrzostwa zagrali zawodnicy światowej czołówki, m.in.:

Wśród mężczyzn:
*nr. 6 światowego squasha Simon Rosner,
*nr. 11 Mathieu Castagnet,
*nr. 43 Raphael Kandra,
*David Palmer (II-krotny Mistrz Świata, były nr 1 światowego rankingu),
*Thierry Lincou (były Mistrz Świata, były nr 1 światowego rankingu). 

Wśród kobiet:
*nr. 3 Camille Serme,
*nr. 11 Sarah-Jane Perry,
*nr. 13 Emma Beddoes.

Na turnieju pojawiła się także ścisła czołówka z Polski, m.in.:
*Mateusz Kotra – aktualny Mistrz Polski,
*Wojciech Nowisz – wielokrotny Mistrz Polski,
*Magda Kamińska –  aktualna Mistrzyni Polski,
*Dominika Witkowska – siedmiokrotna Mistrzyni Polski.

Klubowymi Mistrzami Europy po raz czwarty z rzędu zostali zawodnicy BW Worms z Niemiec, którzy pokonali drużynę Paderborn Squash Club Men. Brąz zdobyła francuska drużyna Mulhouse SC Men, która bez straty seta pokonała angielski EdgbastonPriory Men.

Wśród kobiet triumfowały aktualne mistrzynie Francji, US Creteil, które wygrały 3:0 z obrończyniami tytułu Klubowych Mistrzyń Europy, Mulhouse SC Women (także Francja). Trzecie miejsce zdobyły zawodniczki niemieckiego Paderborn Squash Club Women, które pokonały EdgbastonPriory Women 2:1.

Polskie drużyny ostatecznie zajęły miejsca pod koniec stawki: Krakowski Lifestyles.expert Squash4You Men po zwycięstwie nad mistrzami Luksemburga zajął 13 miejsce. Oczko wyżej zawody zakończył aktualny mistrz Polski, Simple Kahuna Team.

Damskie drużyny z Polski zakończyły zmagania na podobnym poziomie. Krakowski Lifestyles.expert Squash4You Women wygrywając z Irlandzkim Sutton zapewnił sobie przedostatnie, 8 miejsce. Jedną lokatę wyżej zawody zakończył zespół Malaka Squash Ladies Team.

Wyniki polskich drużyn pokazują, że mamy wciąż wiele do nadrobienia do europejskiej czołówki – potencjał jednak jest ogromny.

Bremer European Club Championships to jednak nie tylko zmagania squashowe. Przez cztery dni trwania imprezy organizatorzy zadbali o to, aby kibice mieli jak najlepsze wspomnienia. Darmowe lekcje squasha, konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów (m.in. firmy Pilot, Simple, Jaguar czy Hotele.pl), a także specjalne stoisko promocyjne partnera imprezy, Under Armour – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Squash4You. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także występy wielokrotnego mistrza Polski w trialu rowerowym Karola Serwina oraz konkurs rzutowy jednej z najlepszych polskich koszykarek, Justyny Żurowskiej.

Cztery dni Bremer European Club Championships to także duże przedsięwzięcie komunikacyjne. Zmagania na żywo relacjonowali m.in. dziennikarze z Niemiec i Węgier. Biuro prasowe po każdym dniu przesyłało informacje prasowe z aktualnymi wynikami i komentarzami zarówno do polskich, jak i zagranicznych mediów, a serwis NaSquasha.pl zadbał o to, aby relacja na żywo z najciekawszych meczów była dostępna online. Impreza zanotowała łącznie kilkadziesiąt publikacji internetowych, prasowych i RTV.

Wszyscy zawodnicy, jak i przedstawiciele Europejskiej Federacji Squasha byli pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania całego zespołu odpowiadającego za organizację Mistrzostw. Bremer European Club Championships to idealny dowód na to, że squash w Polsce jest na ogromnej fali wznoszącej, a organizacja kolejnych międzynarodowych imprez squashowych to tylko kwestia czasu.

Autor: Maciej Wernicki (Golden Public Relations)

Pełna wyniki TUTAJ

Galeria zdjęć dzien 1 TUTAJ
Galeria zdjęć dzien 2
TUTAJ
Galeria zdjęć dzien 3
TUTAJ
Galeria zdjęć dzien 4
TUTAJ

Sponsorem tytularnym tegorocznych Klubowych Mistrzostw Europy była firma BREMER, działająca w sektorze budowlanym jako Generalny Wykonawca obiektów logistycznych i magazynowych.

BREMER  to przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, które wciąż podbija europejskie rynki budowlane jako solidny i godny zaufania partner. Stawia na jakość, innowacyjność i niezawodność.

Więcej informacji o BREMER na stronie: www.bremerbau.pl

sponsorzy/partnerzy klubu