EN
PL
squashJako jedyni w Krakowie posiadamy 2 lokalizacje (Północ - ul. Nad Strugą 7, Centrum - ul. Księcia Józefa 54a) dzięki czemu szybko do nas dojedziesz z każdej części miasta!DLA TYCH, KTÓRZY NIE GRALI JESZCZE W SQUASHA:

uruchomiliśmy program szkoleniowy "Twój pierwszy krok w squashu" – specjalne, weekendowe zajęcia grupowe gdzie można bezpłatnie poznać tajniki gry w squasha pod okiem instruktora.

Zajęcia odbywają się w soboty (klub Centrum, ul. Księcia Józefa 54a) oraz niedziele (klub Północ, ul. Nad Strugą 7) w godzinach 11.00 do 12.00.


Zapisy mailowe/telefoniczne w recepcji danego klubu!


DLA OSÓB GRAJĄCYH REKREACYJNIE
(regularnie lub od czasu do czasu): przygotowaliśmy zajęcia grupowe (gwarantujemy partnera/partnerów do gry!) pod nadzorem instruktorów:
- Time4squash, szczegóły TUTAJ
- Squash4lejdis / Babska Liga Squasha (tylko dla Pań), szczegóły TUTAJ

Zapisy mailowe/telefoniczne w recepcji danego klubu!


DLA DZIECI:

prowadzimy profesjonalny system szkoleniowy dzieci i młodzieży w szkółkach oraz letnich/zimowych campach stacjonarnych, więcej informacji TUTAJ.


DLA OSÓB NAJBARDZIEJ AMBITNYCH (grających regularnie w lidze, turniejach, chcących się rozwijać) nie ma lepszego miejsca - Misją Squash4You jest być klubem nr 1 w Krakowie!

W klubie odbywają się rozgrywki Klubowej Ligi Squasha, podzielone na:
- KLUBOWA LIGA SQUASH4YOU,
- BIZNESOWA SQUASH LIGA,
- SQUASH4STUDENTS czyli Akademicka Liga Squash4You,
- BLS czyli Babska Liga Squasha

Dodatkowe informacje na www.squash4you.pl/liga

Świetne warunki do gry, opcje wygodnych rezerwacji (nowoczesny system rezerwacji on-line), możliwość korzystania z kart MultiSport, FitProfit, Fitflex oraz OKsystem, to tylko niektóre zalety naszego klubu. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z pomocy naszej kadry trenerskiej (kliknij TUTAJ) oraz udziału w turniejach klubowych! 

W naszej ofercie znajdziecie również: organizacja eventów squashowych, urodzin, imprez okolicznościowych dla firm jak i osób prywatnych.

Graj w klubie gdzie trenują najlepsi! Squash4You to ścisła czołówka Polski - wielokrotny drużynowy Mistrz Polski kobiet i mężczyzn oraz Mistrzowie i medaliści indywidualnych Mistrzostw Polski.

sponsorzy/partnerzy klubu