EN
PL
masaż klub Północ

Body Zone - gabinet masażu w klubie przy ul. Nad Strugą 7!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym można nie tylko uwolnić się od dolegliwości bólowych, ale także odprężyć się czy zrelaksować za pomocą szerokiej oferty masaży – zapraszamy do gabinetu Body Zone!

Gabinet powstał m.in. z myślą o osobach aktywnych, uprawiających sport – wiemy, jak ważna jest systematyczna regeneracja i odnowa, dlatego też każdy sportowiec znajdzie tu coś dla siebie – masaż i fizjoterapie po urazach, przeciążeniach, kontuzjach, napięciach mięśniowych i bólach.

W gabinecie można również się zrelaksować – oderwać od rzeczywistości. W ofercie m.in. masaż relaksacyjny, Lomi Lomi, gorącymi kamieniami, ciepłą świecą.

Wykonujemy również masaże dla kobiet w ciąży, masaż bańką chińską, masaż tkanek głębokich, kinezjotaping. W ofercie pojawi się również masaż Tajski i Indonezyjski.

W  ofercie atrakcyjne zniżki przy zakupie serii zabiegów. Istnieje także możliwość zakupu vouchera upominkowego.


Kontakt:
Anna Krawczyk
Tel. 509 321 264
kontakt@body-zone.com.pl
www.body-zone.com.pl
www.facebook.com/bodyzonekrawczyk

Godziny otwarcia:
poniedziałek: 16:00-20:00
wtorek: 14:00 - 18:00
środa: 16:00-20:00
czwartek: 16:00-20:00
piątek: 8:00-12:00

*Istnieje możliwość wykonania zabiegu, poza godzinami otwarcia gabinetu (rówież w weekendy i Święta) po wcześniejszej rezerwacji (w godzinach otwarcia Squash4You Północ). Vouchery realizowane są od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni świątecznych) w godz. 10 - 21.

Wszyscy klienci Gabinetu mogą korzystać z szatni wraz z prysznicami oraz z sauny suchej.KRAWCZYK ANNA

Każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałam idealny zawód dla siebie. Pracując już kilka lat w zawodzie, obserwując aktualne trendy, rynek, i zapotrzebowanie – dojrzałam do decyzji, żeby otworzyć swój własny gabinet. Wierzę, że to, co robię – pomoże innym. Mam nadzieje, że moja oferta sprosta Państwu oczekiwaniom.

Jestem absolwentką Policealnej Integracyjnej Dwuletniej Szkoły Masażu w Krakowie oraz studentką Fizjoterapii.

Od kilku lat czynnie uczestniczę w aktywnym i społecznym życiu osób z niepełnosprawnością. Pierwsze kroki, poza praktyką na studiach, stawiałam w fundacji, zajmującą się głównie osobami z niepełnosprawnością ruchową. Poza fundacją, biorę udział w wielu imprezach (w tym imprezach integracyjnych), targach, sympozjach, wykładach, obozach, szkoleniach i kursach – wszystko to poświęcone tematyce fizjoterapii i masażowi.

Praca ta, zarówno z dziećmi, młodzieżą oraz z dorosłymi, pozwoliła mi na lepsze zapoznanie się z problematyką osób z niepełnosprawnością, nabycie doświadczenia, ale przede wszystkim pokory, dużej dawki cierpliwości, empatii i zrozumienia na potrzeby drugiego człowieka – czyli te predyspozycje, które są tak ważne w pracy Fizjoterapeuty i Masażysty.

Wierzę, że właśnie te czynniki zaowocują w mojej dalszej pracy, i będę mogła lepiej pomóc drugiej osobie.

Obecnie jestem właścicielem firmy BODY ZONE, zarządzam SPA w 3-gwiazdowym hotelu, oraz jestem na stałe związaną z Fundacją zajmującą się osobami z różnymi niepełnosprawnościami. Cały czas dokształcam się, zgłębiając wiedzę z zakresu fizjoterapii i masażu.

A w wolnych chwilach? Jak mi się już uda takie znaleźć - spędzam je aktywnie – jeżdżę na rowerze, pływam, gram w tenisa stołowego, wspinam się na ściance i tylko brak czasu ogranicza mnie przed nowymi możliwościami:).

sponsorzy/partnerzy klubu